Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért irja ki hogy ezt a...

Miért irja ki hogy ezt a kérdést már értékelted, mikor nem is értékeltem?

Figyelt kérdés
Ha valamit már értékeltem,másképp van odairva és látom hogy ezt már pontoztam.Ha ugyanúgy állnak az "ujjak" és pontozásra várnak mért irja ki hogy már értékeltem?
2007. nov. 17. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon valószínű, hogy duplát kattintottál az értékelésre (akár véletlen). Azaz elküldted az értékelést egyszer, de annak eredménye (azaz az ujjak eltűnése, már értékelted szöveg kiírása) még nem történt meg, amikor már kattintottál még egyet. A második kattintásod eredménye viszont az volt, hogy a választ már értékelted (az első kattintással), csak hát az értékelésnek nem láthattad a kimenetét.

Ilyenkor a frissítés gombbal ellenőrizheted, hogy mi az oldal aktuális állapota, azaz melyik válaszra leadott értékelésedet fogadta el a program, melyiket nem.

2007. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!