Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha a gyakorikerdesek.hu...

Ha a gyakorikerdesek.hu oldalon valaki törli a regisztrációját vagy a rendszer letiltja, akkor még látszanak a régi válaszai? Vagy eltűnik minden?

Figyelt kérdés

2016. nov. 11. 11:06
 1/9 2*Sü ***** válasza:

A felhasználó önmagát nem tudja törölni.


Felhasználót a moderátorok tudnak törölni saját kérésre, vagy a szabályok megsértése miatt.

Lásd: az oldal alján a GYIK menüpontot: http://www.gyakorikerdesek.hu/help


„Hogyan tudom törölni a regisztrációmat?


A regisztrációd törlésével minden a fiókodhoz kapcsolódó beállítás elveszik: kérdésfigyelők, kérdésszűrési beállítások, regisztrációkor megadott adataid.

A kérdéseid és a válaszaid nem törlődnek, hiszen ezekhez már mások is hozzáadtak dolgokat (kérdéseidhez válaszokat írtak, válaszaidra reagáltak, vagy válaszaidat értékelték).

A regisztrációd törlését - amennyiben jól meggondoltad -, biztonsági okokból csak e-mailben kérvényezheted. Kérlek, hogy a regisztrációdhoz beállított e-mail címről küldj egy e-mailt az info@gyakorikerdesek.hu címre, melyben a törlést kéred. Moderátoraink egy-két munkanapon belül teljesítik kérésed.”


Ergo a kérdéseid nem törlődnek, hiszen az innen már nem a te tulajdonod, ahhoz már mások is adtak tartalmat, válaszoltak, értékeltek.


De törölhetnek kérdéseket is, amennyiben a kérdés megszegte az oldal szabályait, vagy valamilyen jogszabályba ütközik.

2016. nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 2*Sü ***** válasza:
(Szerintem indokolt esetben egy-egy adott kérdést lehet töröltetni, de ehhez elég erős indok kell. Pl. hogy a beazonosításodra alkalmas adatot tartalmazott, stb…)
2016. nov. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Arra lennék kíváncsi még, hogy hogy azt ki tudom-e deríteni, hogy akivel egy ideje privátban leveleztünk, Őneki most hogyhogy nem tudok írni? Engem tiltott-e le, vagy ő "szűnt meg " itt a gyakorikerdeseken?
2016. nov. 11. 12:14
 4/9 A kérdező kommentje:

Amikor válaszolni akartam neki, ez jelent meg:

Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!

2016. nov. 11. 12:16
 5/9 2*Sü ***** válasza:

> Amikor válaszolni akartam neki, ez jelent meg:

> Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!


Hát mi is csak magyarról magyarra tudunk fordítani. Ez azt jelenti,hogy a felhasználó vagy már törölte a regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja.


Hogy melyik, azt az oldalról nem fogod tudni kideríteni. Egy moderátor talán meg tudná mondani, de tulajdonképpen lényegtelen is, hiszen így sem, úgy sem létezik a felhasználó, nem tudsz neki privát üzenetet küldeni, és az elérhetőségét – pl. email címét – sem fogod megtudni, mert a GYK ilyen információt nem adhat ki.


Ha nagyon el akar érni, akkor majd regisztrál, és rád ír. Ha meg nem, akkor eddig tartott az ismeretségetek.

2016. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Okés, köszi! A moderátornál már érdeklődtem.
2016. nov. 11. 14:17
 7/9 A kérdező kommentje:
Akarom mondani, most érdeklődtem és azóta a válaszuk is megjött
2016. nov. 11. 14:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit válaszoltak?
2016. nov. 12. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hogy nem adatnak ki ilyen infót.
2016. nov. 12. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!