Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha üzenetet ír nekem valaki...

Ha üzenetet ír nekem valaki Gyakori kérdésen az látja a nevemet, vagy csak akkor látja ha visszaírok neki?

Figyelt kérdés

2016. nov. 14. 06:03
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Csak akkor látja, ha visszaírsz.

Ki is tudod próbálni egyébként az üzenetírás gombra kattintva, hogy látod-e másét.

2016. nov. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
ugy van ahogy elso irta, de mikor regisztraltal ezeket az alap dolgokat olvasnod kellett volna, el is fogadtad hogy tudomasul vetted az ott leirtakat, ezek szerint hazudtal.
2016. nov. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Manapság ki a franc olvas el 10 oldalas felbasználási feltételeket?
2016. nov. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Csak akkor látják a nevedet, ha a beállításoknál engedélyezted, hogy látszódjon!
2016. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szóval ha látszik a nevem a posztoknál akkor ha ír nekem valaki akkor ott is látszik kinek írt?

És ha később a beállitásokból kiveszem a nevet akkor az üzenetekből is eltűnik?

2016. nov. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a beállításokból kiveszi valaki, akkor is látják a nevét, de kizárólag privátban, privátban csak ha visszaír egy privátra.
2016. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!