Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan tudom törölni az...

Hogyan tudom törölni az itteni regisztrációmat?

Figyelt kérdés
Elég fontos lenne...
2016. dec. 9. 23:59
 1/7 2*Sü ***** válasza:
100%

Oldal alján van egy GYIK menüpont: http://www.gyakorikerdesek.hu/help


Utolsó kérdés: Hogyan tudom törölni a regisztrációmat?


„A regisztrációd törlésével minden a fiókodhoz kapcsolódó beállítás elveszik: kérdésfigyelők, kérdésszűrési beállítások, regisztrációkor megadott adataid.

A kérdéseid és a válaszaid nem törlődnek, hiszen ezekhez már mások is hozzáadtak dolgokat (kérdéseidhez válaszokat írtak, válaszaidra reagáltak, vagy válaszaidat értékelték).

A regisztrációd törlését - amennyiben jól meggondoltad -, biztonsági okokból csak e-mailben kérvényezheted. Kérlek, hogy a regisztrációdhoz beállított e-mail címről küldj egy e-mailt az info@gyakorikerdesek.hu címre, melyben a törlést kéred. Moderátoraink egy-két munkanapon belül teljesítik kérésed.”

2016. dec. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
El nem tudom képzelni miért lenne fontos.
2016. dec. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog miatt lehet égető szüksége valakinek eltűnni: ha valami bajt csinált és meg akar szökni a felelősségre vonás alól. Abban viszont a törlés nem segít, mert ugyanúgy tárolva van az adatbázisban hogy mikor ki mit csinált és milyen IP-címről, akkor is ha törlik a kérdését/válaszát/fiókját, és akkor is ha nem.
2016. dec. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm a segítséget.
2016. dec. 10. 12:13
 5/7 anonim ***** válasza:
RTFM.
2016. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
A csávónak még azóta is megvan a regisztrációja. :D
2016. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Ennyire fontos volt?
2016. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!