Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van vagy 1000 pontom most,...

Van vagy 1000 pontom most, összessen és 960akárhány pontal első vagyok ezotériában, hogy lehet a', minden korin minuszban a' pontom?

Figyelt kérdés
Meg most ezotériában esni is kezdett rohamossan ,nem válaszólgattam annyit .

#toplista #eredmény #pont #helyezés #mindenkori toplista
2017. febr. 18. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Le van írva:

"A Változás oszlopban lévő ikonok az előző napi toplistás helyezéshez képest történt változást szimbolizálják."


A toplista az előző 30 nap tevékenységéből generálódik. Ha ma megnézed a nyilat, azt fogja mutatni hogy 31 nappal ezelőtti összpontszámhoz képest kevesebb pontod van (lefelé mutató nyíl). Ha több, felfelé mutat. Hogy hány nyíl van az a pontesés/növekedés nagyságát mutatja.


Tehát 1 hónappal ezelőtt több pontod volt mint most, ezért van "mínuszban". Ha folyamatosan mínuszban van az azért lehet mert arányosan egyre kevesebb pontot gyűjtesz. A válaszért kapott pontok nagysága attól is függ hogy hogyan értékelik. Minél inkább negatív annál kevesebb pontot kapsz, és itt üt vissza hogy az Ezotéria egy trollkategória ahol bármiért lepontoznak (vagy azért mert troll vagy és hülyeséget beszélsz amit mások lepontoznak, vagy azért mert nem vagy és próbálsz érvelni de a trollok lepontozzák).


Ne foglalkozz ennyire a pontokkal, ez még mindig csak egy online és anonim oldalon lévő virtuális toplista, ne ez határozza meg a hangulatodat és életedet.

2017. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm !

Nem vagyok troll, de régen az voltam .

Most már kezdek megvilágosodni ,mik csináltak kik vannak itt, a' spirituális enerergia is a' részben telepátián alapszik .

Ezt tanúltam legutóbb . Párszór megdőld a' világnézetem ,bebasztam ,de már jól vagyok ,kép lassan összeáll .

Aghárta ,földönkívüliek ,teremtés sok mindent megtudtam .

2017. febr. 18. 13:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A ponttáblázat utolsó oszlopában nem a 31-nappal ezelőtti pontszámhoz, hanem az előző napihoz képesti változást, illetve változatlanságot jelölik.

[link]


A 30 napos ponttáblázatokban –akár összesített, akár kategóriánkénti- csak az utolsó 30 nap összesített pontszáma szerepel.

A mindenkori (all time) ponttáblázatban a teljes GYK-s „életutad” összesített pontszáma van.


Egy kérdésért 3 pont jár.

Egy válasz-értékelésért -1, illetve +1 pont jár. (Ha adott választ a többségtől eltérően értékelsz, akkor -1 pontot kapsz, azaz levonnak 1 pontot; ha a többséggel egyezően értékelsz, akkor +1 pontot kapsz, azaz 1-gyel nő a pontjaid száma.)

Egy-egy válaszodra, ha értékelték azt, akkor a kapott %-tól függően -5, -4, -3, -2, -1, +1, +2, +3, +4, +5 pontot kaphatsz. (-5-öt, azaz 5 pont levonást akkor, ha 0%-9% közötti hasznosságúnak értékelték a válaszod; +5-öt akkor, ha 91%-100% hasznosságúnak ítélték a válaszod.)

Ha, például, egy nap kiírsz 1 kérdést, arra 3 pontot kapsz. A többséggel egyezően értékelsz 1 választ, arra 1 pontot kapsz. Két válaszod 0% hasznosságúnak értékelnek, azért 10 pontot levonnak. Arra a napra tehát 3+1-10= -6 pontot kapsz, azaz 6 pontot levonnak.


Jelenleg, az ezotéria kategória 30 napos toplistája első helyezettjének 967 pontja van. Ha te vagy az, és más kategóriákkal együtt, 30 nap alatt 1000 pontot gyűjtöttél, és előtte, akár jóval régebben is ilyen ütemben trollkodtál, akkor gyorsan összegyűjthettél -1000 pontot. Ha kevésbé voltál szorgos, akkor hosszabb idő alatt tehetted meg. Ha troll válaszokra gyűjtögetted a -4, -5 pontokat, akkor a 30 nappal ezelőtti teljes időszak összesítéseképpen lehet például -1150 pontod. Akkor, az utóbbi 30 napban történt 1000 pont összeszedésével, a mindenkori ponttáblázatban -150 pont szerepel.

Tehát, ott –a teljes munkásságod összesített eredményeképp- lehetsz mínuszban.

2017. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!