Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A saját menü alatt (baloldalt)...

A saját menü alatt (baloldalt) megjelenik a nevem, gondolom ezt látják az emberek, ha itt küldök üzenetet, lehet ezt módosítani?

Figyelt kérdés

2017. febr. 24. 20:11
 1/8 anonim válasza:
0%
Saját menű-> Beállítások-> Adatok módosítása
2017. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az csak a kérdéseimre és a válaszaimra vonatkozik, de én a privát üzenetekre gondolok.
2017. febr. 24. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
ha privatot irsz mindenkepp latni fogja a neved az akinek irod ezt leirtak mikor regiztel.
2017. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem először (és bizonyára nem utoljára olvasom), hogy regisztrációnál leírások, ismertetők, vagy ezek elfogadásai vannak.

A kérdező védelmére ezúton is megírom: nincsenek ilyenek.


1) A regisztrációs űrlap kitöltésekor nincs ilyen:

[link]


2) A „Regisztráció” gombra kattintás után sincs:

[link]


3) Ha valamilyen, a látogatói lehetőségeket meghaladó tevékenységet akar, aki még nem kattintott az e-mail címén (e-mail cím ellenőrzése nem történt meg), ilyen figyelmeztetést kap:

[link]


A regisztráció ennyivel jár, és nem többel.

2017. febr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de akkor is le van irva minden fontos tudnivalo, en lattam, most lenyegtelen hogy kotelezo elfogadni vagy sem.
2017. febr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

„ezt leirtak mikor regiztel.”

„de akkor is le van irva minden fontos tudnivalo, en lattam, most lenyegtelen hogy kotelezo elfogadni vagy sem.”

Hol láttad regisztráláskor ’minden fontos tudnivaló’ leírását (elfogadástól függetlenül); a kérdéshez kapcsolódóan azt, hogy (privát) üzenetnél látszódik-e a felhasználónév?


A lap alján levő GYIK, Szabályzat, Jogi nyilatkozat, Adatvédelmi Szabályok, elolvashatók regisztráció nélkül is, és belépés nélkül is. Regisztráláskor ezekkel semmilyen kapcsolat nincs; sem elolvasásuk, sem elfogadásuk elnem elvárt, a regisztrációnak nem feltétele. Regisztráláskor még csak ajánlva sincs az elovasásuk.

2017. febr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pro Patria ***** válasza:

Nem nagyon értem. Miért kell egyáltalán egy névnélküli oldalon a kérdések alóli hozzászólások megírása elől is még privát levélbe menekülni? Ennyire szégyenéős vagy?

Ha nem akarod, hogy lássák a nevedet, írjad a kérdéshez, amit akarsz, anonim rejtésben. Még név nélkül sem akarod vállalni (illetve nem vállalni) hanem azt is csak egyetlen hozzáférésben olvashatóvá tenni?


Egyébként meg én is úgy voltam, amíg még valós névvel írtam, hogy lerejtettem, és nem válaszoltam a privátokra, mert láttam, hogy az is volt a szándék velük, hogy kicsalják a nevemet. De ő mindegy, mennyit ír neked, amíg te nem küldesz válaszlevelet, nem látja az üzenetlistában a nevedet, csak azt, hogy "ismeretlen felhasználó".

Aztán kértem a moderátorokat, hogy változtassanak a nevemen, semmi problémát nem csináltak belőle, és azóta nem is rejtem.

Egy nicknevet is takargassak?


Ha neked is családi neves problémád van, írj az oldalnak, hogy cseréljék ki neked valami általad kértre. Meg fogják tenni, ez indokolt kérés. Nyilván, nickekből váltogatáshoz nem fognak segédkezni, de az ilyen rendben van nekik is.

2017. márc. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Természetesen nem vagyok ilyen szégyenlős, és senkinek sem tervezek privátban írni, csakhogy a teljes nevem van megadva, és szoktak jönni az ilyen flörtölős szövegek, amikre szívesen válaszolnék, mert néha nagyon magas labdák, de nem szeretném, hogy megkeressenek.

De köszönöm a választ, akkor írok nekik. :)

2017. márc. 9. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!