Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nincs a gyakorikérdések....

Miért nincs a gyakorikérdések.hu-hoz részletes ismertető?

Figyelt kérdés
pl. hogy számolják ki a napi toplistát,hány pontot adnak,ill. vonnak le válaszokért,kérdésekért? Törölt kérdés milyen következményekkel jár? Ki az ki szelektálja a kérdéseket? Napi eredménylistán mit jelentenek az egyes nyilak? Azt hiszem,egy átfogó,mindenre kiterjedő,/betartható/utasítással sok félreértés elkerülhető lenne! Megjegyzem,még most sem tudom,miért kaptam figyelmeztetést,kérdés törlést,egy ártatlan, obszcén szavaktól mentes vicces kérdésért? Viszont sokszor olvasok,szerintem nem idevaló szavakat,mondatokat,mellyel nem értek egyet!
2010. máj. 19. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Mert azzal munka van. A munkát valakinek el kell végezni, az meg pénzbe kerül. És mivel az oldal megy így is frankón, és valószínűleg nem emelné a látogatottságát, ha csinálnának egy ismertetőt, nem foglalkoznak ezzel.
2010. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
én nem értem hogy a kérdést hogy pontozzák:D
2010. máj. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt az egyet értem. Minden kérdés 3 pontot ér.
2010. máj. 19. 19:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Nézd meg a toplistát!Mindenki által kapott pont a kérdésekért, osztható 3-mal!
2010. máj. 19. 19:07
 5/7 A kérdező kommentje:
17:22! Pedig akkor nem lenne ennyi bizonytalan kérdező.
2010. máj. 19. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:

És emiatt elhagyod az oldalt? Nem.

Ritkábban látogatod? Nem.


Hát akkor?

2010. máj. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát a Toplista pontozása titkos, hogy ne lehessen kisakkozni, befolyásolni, stratégiázni.


Amúgy meg a Toplista működéséről olvashatsz a Toplista oldalon.


Az Új kérdés és új válasz oldalon ki van írva, mit szabad, mit nem.


A kérdéseket figyelő embereket úgy hívjuk, moderátorok, ez minden internetes weboldalon így van. Ha ellent művelsz a leírtaknak, akkor lépnek közbe.


Ha törölni kell egy kérdésed, arról üzenetet kapsz, ha olyan szinten szabályszegő volt a kérdés, vagy visszaeső szabályszegő vagy, akár ki is tilthatnak.


Ezek teljesen triviális, kis logikával megérthető dolgok, amiről talán felesleges külön szabályzatot csinálni.


A GYIK-ben amúgy sok az oldal működésére vonatkozó információt megtalálhatsz, ha használod a keresőt.

2010. máj. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!