Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van egy bugyuta felhasználói...

Van egy bugyuta felhasználói nevem, mert amikor regisztráltam, akkor még nem volt mód? .

Figyelt kérdés

..., vagyis lehetőség használni válaszadáskor nicknevet. Keresztlányom kiskori beceneve jutott eszembe hirtelen felindulásból akkor, de 48 éves létemre elég hülén hangzik, főleg nem is vennének komolyan.


Olvasgattam ebben a témában, de kb. 50-50 %-ban a válaszadók szerint lehet-nem lehet felhasználói nevet változtatni. Új felhasználói fiókot nem akarok, ez az egy van 2009 óta, már megszoktam.


Olyanok válaszát várom, akik biztosan tudják, lehet-e nevet változtatni, vagy nem? Picit komolyabbat szeretnék. Az eredeti e-mail-címem megvan. Köszi előre is!



2017. jún. 27. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most is ugyanúgy a lehet-nem lehet válaszokat fogod kapni. Általánosan az ismert, hogy ha a saját személyneveddel regisztráltál akkor átírják kérésre, csak egy e-mail kell írni. Minden más esetben nem fogják, és ez le van írva a szabályzatban sem. A neved azért kivétel, mert az oldal félreérthetően fogalmazza meg a felhasználónév megadását a regisztrációkor (azt hiszik hogy a nevük kell oda, nem egy kitalált felhasználónév). És mivel az oldal anonim, ezért a tévesen saját névvel beregisztráltaknak írják át a nevét, de más esetben már nem. Többek között azért nem, mert ha mindenki kedve szerint váltogathatná a nevét akkor állandóan ezeket a kéréseket kellene teljesíteniük, másrészt megtévesztésre adhat alapot ha te több különböző felhasználónévről írsz az oldalon.
2017. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Regisztrálj új névvel és meg van oldva.
2017. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Megírtad ezt a kérdést, pedig ennyi erővel a modiknak is írhattál volna, és azok már rögtön választ is adnak, hogy igen, vagy nem.
2017. jún. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi, aki szánt rám időt, és vette a fáradságot, hogy írjon. Tehát elvileg nem lehet. Akkor maradok cuncika0, (a nulla azért van a végén, mert ez a nicknév már akkor is foglalt volt) :)


Max. nem teszem ki a válaszaimnál. Bár ha kapok privit, nem és válaszolok, nem győzök magyarázkodni... :)

2017. jún. 27. 21:41
 5/11 A kérdező kommentje:
- nem
2017. jún. 27. 21:42
 6/11 anonim ***** válasza:
3-as, volt már olyan, hogy írtál a modiknak és azonnal válaszoltak? Én már írtam nekik, eszükbe se jutott válaszolni. Nem hogy "azonnal", egyáltalán...
2017. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Én vagyok az élő példa, hogy igenis válaszoltak, most írtam nekik, és szinte azonnal válaszoltak és átírták a nevem. Azzal az indokkal, hogy valóban csak saját nevet lehet megváltoztatni, de néhány esetben kivételt tesznek, pl. akkor, ha a felhasználó neved zaklatásra adhat okot monduk privát üzeneteknél. Nem így fogalmaztak, de ez volt a lényege.


Gondolom, olvasták ezt a kérdést, és MA délelőtt kaptam tőlük itt egy levelet. Ezúton is hálásan köszönöm nekik!

2017. jún. 28. 15:21
 8/11 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy CSAK egyszer és CSAK INDOKOLT ESETBEN!!!
2017. jún. 28. 15:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Most, hogy itt szóvá tettem, nekem is válaszoltak mindjárt utána. :)
2017. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Na látod! :) Örülök.

2017. jún. 28. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!