Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem lehet jelenteni a...

Miért nem lehet jelenteni a privátban zaklató embereket is?

Figyelt kérdés

Esetemben is van egy roppant bátor személy, aki írogat, ócsárol, trágárságokat ír teljesen ok nélkül(illetve nem ok nélkül, mert az egész úgy kezdődött, hogy egy humorosnak kicsit sem mondható kérdést kiírt, majd erre tőlem megkapta a választ, és ez nem tetszett neki). Provokálni próbál, mondjuk nem írok már neki vissza.


Oké, van az üzenet tiltása, de ezzel mégis mit érek el? ő ugyanúgy írkál, csak nem látom. Szerintem az ilyeneknek is pontosan olyan büntetés kellene, mint azoknak, akik egy válaszban nem képesek értelmes módon megnyilvánulni.


2017. júl. 21. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A neve és jellege miatt: privát üzenet. Senkinek nincs joga a privát üzenetekben kutatni, máséhoz hozzáférni, azt olvasni és bírálni. Még az oldal üzemeltetője sem sértheti meg a levéltitkot, így marad a tiltás.
2017. júl. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
52%
Azt éred el, hogy akkor nem tud zaklatni. Igen-igen hozzá kell szoknod, hogy szólás szabadság van, vagy tiltod vagy rinyálsz továbbra is...
2017. júl. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy akit letiltasz, az ha ír üzenetet, nem látja, hogy nincs fogadó? De egyébként meg az elég, ha tovább "írkál", de te nem látod, és senki nem látja. Egy őrülttel sem fogsz foglalkozni, ha nem téged lökdös, hanem a gumiszoba falához vágja magát:D Egészségére!
2017. júl. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
elvileg nem kap róla értesítést, csak a rendszer automatikusan törli a bejövők közül. egyébként ezt tettem.
2017. júl. 21. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is zavar! A legtöbb, amit tenni tudsz:


- Lefényképezed az üzeneteket, amiket ír neked (legyen jól látható a neve is!)

- Ezeket elküldöd a gyakori e-mailjére

- Leírod e-mailben is röviden a történteket, és kéred, hogy intézkedjenek

2017. júl. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!