Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A letiltás mennyi időre szól?

A letiltás mennyi időre szól?

Figyelt kérdés

Hallottam 6 órás letiltásról, egy naposról, meg véglegesről. Ez a három fokozat van?

Hogy döntik el, ki milyen súlyosságú letiltásban részesül?



2017. szept. 5. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Részben szubjektív, részben objektív a megítélése, aminek részletei nem nyilvánosak. Az adott kérdés és válasz tartalmától függ. Nyilván egy kisebb szabálysértés (reklám, kérés, apróhirdetés) egészen más súlyú és elbírálású mint egy nagyobb (törvénysértés, szolgáltatás hátráltatása, stb...).


Erre nincs nyilvános és publikus válasz, és ide csak felhasználók írnak így hivatalos választ sem kapsz rá a kérdés alatt.

2017. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi
2017. szept. 5. 13:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul tudod... Ha olyan kérdést írsz ki ami utkozik a szaballyal akkor torlik a kerdrst es csak olyan tiltast kapsz 6orara hogx nem irhatsz ki ujabb kérdést_( ezt 6oran keresztul) normal esetben 30 percenkent feltehetsz egy uj kérdést.

Ha nagyon szabályellenes kerdest teszel fel illetve sokszor fordul elo hogy a kerdeseidet es valaszaidat torlik mert nwm megfeleloek akkor kapsz olyan tiltast hogy nem tudsz valaszt irni se es privatot se meg kérdést se...

Ilyenkor 1 dobasod van meg, irhatsz a gyk nak hogy szeretbel unban t es ha eeltekintenek mellete akkor feloldjak az accot :) de nekik sincs csak vajbol a szivuk szoval ha ujra bannoltatod magad miutan feloldottak akkor ne nagyon remenykedj :)

Honnan tudom mindezt.. Nincs eletem es szeretek tajekozodott lenni.

18f

2017. szept. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
#3 légyszives ezt írd ki helyesírási hibák nélkül is, mert érthetetlen.
2017. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
#4 leszarom :)
2017. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
#5-ja, hogy leszarod!-az más!akkor én kérek elnézést.
2017. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!