Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nincs eltörölve a...

Miért nincs eltörölve a hozzászólások értékelése?

Figyelt kérdés

Legnagyobb bunkó, primitív, kötekedő, rosszindulatú hozzászólások vannak felértékelve, főleg a felnőtt párkapcsolatok rovatban.

Vagy frusztrált emberekkel van teli az a rovat, vagy mindenki csal a pontozással. Mert hát IP-t váltani meg újraregisztrálni nem valami nagy was ist das...

SG fórumon például el lett törölve, pont ezek az okok miatt.



2017. szept. 26. 21:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

# 10


Attól még írhatsz proliságokat, hogy ilyen hivatalosan fogalmazol.

De ember... nem egy kormányhivatalba írsz levelet, hanem egy netes fórumra kommentelsz. Nemár... :DDDD

2017. szept. 30. 17:33
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

Tény, hogy egyes válaszolókkal szemben erélyes a kérdező. (Velem is. Múlt éjjel le is ment az össz-százalékom 90%-ról 89%-ra.)

Viszont, lehet, hogy szigorúsága hatásos, és rákérdezése után törlik a válasz-értékelési lehetőséget.

Legalábbis, találtam válaszokat, ahol nincsenek ott a kéz-jelek, nincs lehetőségem értékelni. Néhány ilyen: [link]

2017. okt. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%

Kedves DDDD!


Nem látszik a felhasználóneved, de az egyik kommented aláírásából kiderült. Úgy gondolom, a személyesebb megszólítással elkerülöm, hogy az én írásomat is hivataloskodónak ítéld, és bosszankodnod kelljen miatta.


A kérdésednek akkor lenne értelme, ha az üzemeltető nyilvánosságra hozott volna olyan elképzelést, hogy eltörlik az értékelést, de aztán mégse valósult volna meg; te pedig nem találnád, hogy miért ez lett a döntés, és választ remélnél azoktól, akik végig figyelemmel kisérték az ezzel kapcsolatos híreket.

Ilyen nem volt, így csak azt lehet válaszolni, hogy miért törölték volna el, ha szó sem volt róla?


Az nem készteti megfontolásra az üzemeltetőt, ha másfél havonta valaki kérdés formájában kesereg, háborog az értékelések miatt, és talál 2-3 válaszolót, akik csatlakoznak.


Egyébként, az oldal üzemeltetésének meghatározása nem a felhasználó dolga, lehetősége.

Ha megtiltják a zárójel használatát, akkor nem használhatsz zárójelet; törölhetik az olyan írást, illetve kizárhatnak. Úgy használhatod, ahogy van.

Ha Győrben Sopronba tartó vonatra szállsz, akkor nem jutsz el vele Budapestre. Felteheted a kérdést, hogy miért nem törlik a menetrendből a Győr-Sopron vonatot, de azt előre lehet tudni, hogy nem fogják. Vagy alkalmazkodsz a mentrendhez, és ha Budapestre szeretnél eljutni, akkor az odatartó vonatra szállsz, vagy nem fogadod el a kötöttséget, és nem utazol vonattal.


Kevés pártolót találhatsz, mert a nagy többség helyesen értékeli a lehetőségeit.

Nem fogják a Gellért-hegyet ledózerolni, mert vannak, akik úgy gondolják, hogy jobb volna, mert nem kéne megkerülni.


A kétéves unokám csinál cirkuszt este, mert nem akarja, hogy sötét legyen kint, és akkor akar a játszótérre menni.

Az ötéves testvére már sok dologban alkalmazkodik. Tudja, hogy otthon mit engednek meg neki, amit az óvodában nem. Még azon belül is megkülönbözteti, hogy ha egyvalaki van otthon vele, akkor kinél, miben, hol a határ. Az óvodában is pontosan tudja – és társai ugyanúgy -, hogy mit szabad, ha Vera óvónéni van velük, és mit, ha Anikó óvónéni. Már reggel az öltözőben megbeszélik egymással, hogy ma rendesen kell kezet mosni, mert itt van Jutka óvónéni, és ő szigorúan ellenőrzi.


Felnőtt embernek pláne érzékelni kéne a lehetőségeit. És nem annak a változtatásával foglakozni, vitatkozni nyilvánosan, napokig, amire esély sincs. És elgondolkodni azon, hogy miért ahhoz a kicsinyke csoporthoz tartozik, akinek baja van az értékeléssel.


Az meg pláne fricska, hogy egy ilyen kérdésnél a válaszok 100%-a értékelve van.

Azt nem tudhatom, hogy kik értékeltek, de egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy az értékelést kifogásoló válaszolók is megtették, netán a leértékelésre panaszkodók is nyomtak piros kezet. Még az is lehet, kedves DDDD, hogy te is értékeltél le olyan válaszokat, amiket kommentekben kifogásoltál. Persze lehet, hogy egyetlen ilyen sem volt, és kizárólag idetévedő kíváncsiskodók értékeltek.

2017. okt. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a fantasztikus történetet, rajtam kívül kutya sem fogja elolvasni szerintem, de azért kapsz egy zöld kezet rá. ;)
2017. okt. 4. 19:55
 15/17 anonim ***** válasza:
Én elolvastam, kedves kérdező, és tőlem is ment a zöld pacsi.
2017. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
92%
Innen meg piros pacsi ment, rohadt erőltetett vagy.
2017. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
92%
Aki kitalálta ezt az értékelősdit, az abból indult ki, hogy az emberek normálisan fogják használni. De úgyis mindenki az alapján pontoz, hogy ő egyetért-e a válasszal, illetve azt figyeltem még meg, hogy az őszinte válaszokat lepontozzák, a semmitmondó, közhelyes bullshiteket pedig fel.
2017. okt. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!