Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egyes emberek amikor olyan...

Egyes emberek amikor olyan válaszokat kapnak a kérdésükre ami nem tetszik nekik akkor miért töröltetik ki a választ?

Figyelt kérdés
ha valaki csúnyát ir vagy trollkodik azt megértem, de normális választ mi értelme toroltetni?? egyaltalan hogy csinaljak?? tudom lehet olyat hogy bejelenti de az se von automatikus torlest maga utan, irnak a moderatoroknak es addig zaklassak oket amig az ki nem torli a nekik nem tetszo valaszt??? mast mar nem tudok elkepzelni.

2017. okt. 7. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Nem kell zaklatni senkit a törlésért. Ha a moderátor úgy ítéli meg hogy az a válasz törlendő (mert kellően provokatív például), akkor törli. Mivel emberek csinálják ezért egyrészt megvan a tévedés lehetősége, és a túlkapásé is.
2017. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elárulok egy titkot, amit sokan nem tudnak:


Nem csak a kérdezők tudják bejelenteni a válaszokat, hanem a válaszadók is. Annyian, amennyien olvassák.


Én kérdezni nem szoktam, de jelentgetni napi szinten. Kérdést is, választ is, rendszerint eltűnnek. (Én már várom az e-mailt is emiatt, hogy jelentkezzek moderátornak :DD )

2017. okt. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális választ akkor szoktak törölni, ha a moderátorok sem értenek egyet vele.
2017. okt. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!