Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egyesek miért teszik fel...

Egyesek miért teszik fel MINDEN kérdésüket a Családi kapcsolatok kategóriába?

Figyelt kérdés
Ennyire nem képesek beazonosítani a kategóriákat? De tényleg, olyan kérdések vannak ott nap mint nap, hogy pl. hány fokon mossanak ki valamit, vagy hogy milyen telefont vegyenek, meg még számtalan hasonló dolgot. Sokan azt is kiírják, hogy direkt tették oda, mert azt sokan olvassák. De könyörgöm, akkor nem is kellenek kategóriák, legyen minden kérdés ömlesztve, azt ugyan annyian fogják olvasni.
2010. jún. 5. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Igazad van, de ezt a kérdést is a Családi kapcsolatokba kellett volna írnod...

:D

2010. jún. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos valóban van egy-két olvasottabb kategória, persze szerintem a szerelem, szex és a politika a vezető, csak hát ott tizenévesek válaszait kapja az ember, általában nem is valami hasznosakat. A családi kapcsolatokat sokan olvassák az idősebb korosztályból is.

Ettől még persze nem kellene odarakni a kérdést, de a moderátorok úgyis átrakják hamar a helyére..

2010. jún. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan kérdést észlelsz, ami nem abba a kategóriába való, azt jelezd a moderátornak. Ő majd intézkedik.
2010. jún. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is pont ezt akartam kérdezni,de megelőztél.

engem is nagyon zavar :|

2010. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És egyesek miért tesznek fel családi kapcsolatok meg fogyókúrás kérdést a GYIK-be?

Szerintem elfelejtik, hol is vannak éppen, és csak eszükbe jut valami, már teszik is fel. Egyébként zavaró.

2010. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!