Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van még rajtam kívül valaki...

Van még rajtam kívül valaki azon a véleményen h az Ezotéria kategória egy kalap ..és h hülyeség volt megalkotni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 20:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
közben megjegyezném, hogy nem azért tartom hülyeségnek, mert nem hiszek a természetfeletti dolgokban, de amik ebbe a kategóriába tartoznak, azok sztem mind csak a mai felkapott néphülyítések kategória
2010. jún. 9. 20:14
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami neked nem tetszik, nem biztos, hogy mindenki így van vele. Én pl. agyon is hasznosnak találom mindet...
2010. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

sztem semmi értelme, de jó, h létrehozták.

így nem a természettudományokhoz írják a sok hülyeséget...

2010. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem.
2010. jún. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
a moderátoroknak annyit, hogy nem az ő többnapos munkájukat nézem sz*rba ezzel! nekem főleg azokkal van bajom, akik ilyenekkel hülyítik az embereket...
2010. jún. 10. 21:24
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert jó sokan meg tudják szedni belőle magukat. Ezenkívül vannak emberek akiknek vagy nincsenek barátaik akiktől tanácsot kérjenek, vagy ennyire szerencsétlenek, hogy inkább felhívnak egy emeltdíjas számot, vagy itt kérdezősködnek. Aki ennyire döntésképtelen annak néhány kártyalap megadja a választ.
2010. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Gyenes Tamás Nűnű válasza:
szerintem egy rakás marhaság. Természettudományokban műveletlen emberek szellemi ámokfutása párosul sok esetben mások hülyítésével, anyagi kirablásával.
2010. jún. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
62%
de vannak emberek ,akiket ez érdekel.Szóval ha nem tetszik ne nézz be oda ennyi...probléma megoldva
2010. jún. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az ezoteria egy világnézet, mondhatni egy vallás. Csak a lényeg, hogy sokkal közelebb áll a tudományhoz, mint bármely egyház. (még a hülye szcientológiai egyháznál is közelebb)


Szerintem az ezoteria egy tudomány mellesleg, aminek a fizikai háttere még nem egészen tisztázott. Gondolkodjunk 11 dimenzióban, s máris nem olyan fura, ha különböző létsikok létezhetnek, különbőző dimenziószámban, s ezek a mi 3, illetve 4 dimenziós tér-idő felfogásunkkal kissé nehézkes felfogni.


Kérdezz erről elméleti asztrofizikusokat.

2010. jún. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az ezoteria nem természet feletti! természet feletti ugyanis nem létezik. Max a megértésünk korlátain túli. Esetleg a 4-dimenziós világképünkön túli. De nem természet (azaz fizika) feletti.
2010. jún. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!