Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szóval, az lenne a problémám...

Szóval, az lenne a problémám hogynem tudok több kérdést kiirni. Csak úgy tudok ha az előző kérdésemet törlöm a "saját kérdések" oldalról, ami a sajat menüben van. Hogy írjak ki több kérdést? (Ez nem idiótaság vagy vicc lenne hanem tényleg nem tudom)

Figyelt kérdés

2018. máj. 2. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom sikerult meghaladni a limitet. A megoldast te is tudod, torolj a regi kerdeseid kozul, maris fogsz tudni ujabbakat kiirni.
2018. máj. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig egy kérdést írtam :(
2018. máj. 2. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs összefüggés, ha onnan törölsz, csak a lustából törlöd, az oldalról nem.


Mit ír ki az oldal? Miért nem tudsz kiírni kérdést?

2018. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lustából = listából
2018. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem rosszul fogalmaztam, szóval ha van ott egy kérdésem amit feltettem, akkor már nincs meg az a teglalap amibe írni kell.Egyszerűen az nem jelenik meg hogy hova kell irni a kérdést ....bocs,szar vagyok a fogalmazásban de így érted?
2018. máj. 3. 14:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nem értem.


de itt a link az új kérdéshez

https://www.gyakorikerdesek.hu/uj-kerdes

2018. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Rájöttem, szerintem te nem jó helyen akarsz új kérdést kiírni. Azt ugye tudod, hogy a kategóriák lista alján ott az Új kérdés sor és ha bemész egy kategóriába, akkor ott kell keresni?
2018. máj. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!