Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A szerkesztők nem gondolkodtak...

A szerkesztők nem gondolkodtak még el azon a lehetőségen, hogy a regizett tagok ne csak névtelenül válaszolhassanak, hanem akár fényképpel, saját adatlappal is rendelkezhessenek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom de sztem elég sokan azért járnak ide kérdést feltenni, mert itt névtelenül megtehetik. Sok kérdést én se szívesen tennék fel ha megjelenne a képem meg a nevem .. :S Szóval sztem ez így jó ahogy van.
2008. okt. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

de ha mondjuk egy kérdés feltevésekor lehetne választani, hogy névtelen vagy nevesített módon kérdezel-e, a válaszoknál meg mondjuk lehetne szűrni, hogy csak olyan válaszokat akarsz megnézni, aki vállalja magát és ezzel párhuzamosan lehetne embereket tiltani, hogy az ő válaszaikat nem akarod látni. Meg mondjuk kétfajta értékelés lenne az egyik a nevesített a másik meg a teljes a névtelen és a nevesített együtt, akkor az azért nem lenne rossz.


persze mindezt leprogramozni sem lenne piskóta, arról nem is beszélve, hogy jóval nagyobb szerverigénye lenne az egésznek, mint most.


de amúgy tetszene ez így ebben a formában.

2008. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem épp jobb,hogy nem kell a feltöltött képekkel bajlódni,vagy az adatlap töltögetésével.Meg én nem is nagyon írogatnék,ha mindenki látna. Vannak olyan témakörök,ahol nem.
2008. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem véletlenül találtuk ki így az oldalt, hogy a kérdéseken és a válaszokon legyen a lényeg, nem az azt feltevők és azt válaszolók személyén. Ha hagyományos fórumot szerettünk volna, azt csináltuk volna, amit te írtál a kérdésben.
2008. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ideírhatod a nevedet ha akarod.Ez nincs megtiltva
2008. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem pont az a lényeg, hogy névtelen legyen.
2008. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi okos szerkeszto jelolt van ezen a forumon!

Hurra! Nem er a nevem, kaposzta a fejem!!!

2008. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!