Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi alapján dől el, hogy egy...

Mi alapján dől el, hogy egy válaszra adott értékelés helyes vagy sem?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Egyeseknél a logika és józanész a segíteniakarás,másoknál semmi,a lényeg,hogy rosszindulatból lepontozhassanak.Na az utóbbit nem szabadna engedni.
2008. okt. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen egyetértek az előttem válaszolóval! Valamikor a tökéletes, abszolút korrekt válaszokat is lepontozzák.
2008. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem így értettem. Hanem hogy pont jár helyes értékelésért - így fogalmaznak a toplistánál. Mit takar a "helyes"?
2008. okt. 30. 19:37
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Egy felfele mutató zöldkezet
2008. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tehát ha szerintem nem helyes egy válasz, akkor nem is kapok pontot az értékelésért?
2008. okt. 30. 20:12
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Azt tartják helyesnek, amilyenre a többség értékel. Sajnos ez nem feltétlenül jelenti, hogy valóban az a helyes :((
2008. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Bírom, mikor tényleg teljesen korrekt válaszok sora végig le van pontozva. Ez mire jó? Akkor legalább írná meg, mi a baja velük, vagy a szerinte helyes választ. Pffhhh...
2008. okt. 30. 20:23
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Így van! Tök igazad van! Ez engem is bosszant.
2008. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Én csak azt tudom mondani, hogy ne torodjetek a pontozassal..

amugy a legrosszabb nem is ez, hanem Én, mint KÉRDÉS FELTEVŐ volt, hogy pontoztam mindenkit felfele (szubjektiv kerdes volt, a negativ valaszok is helyesek voltak, azok is sokat segitettek nekem), és látom, hogy nehany valasz (penesz tudja milyen logika altal?!) le van pontozva. holott nekem mind segitett. és szegeny valaszadó, aki megtisztelt azzal, hogy valaszolt, hogy segitett, le lett pontozva. :(

2008. okt. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért szerkiztem volna meg úgy az oldalt,hogy ha valaki le akar szavazni,illetve fel,akkor muszály legyen véleményt írnia,hogy miért döntött így!
2008. nov. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!