Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan tudom megváltoztatni a...

Hogyan tudom megváltoztatni a nevemet itt GyK-n?

Figyelt kérdés
2018. máj. 24. 13:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Az van bepipálva, hogy ne látszódjon a nevem a kérdéseknél, de amikor elküldtem egy privát üzenetet, akkor feladóként ott volt a nevem, vagy ezt csak én látom az én üzeneteimben?
2018. máj. 24. 13:27
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudod megváltoztatni.

Ha valakivel levelezel, nyilvánvalóan látni fogja a nevedet feladóként/címzettként.

2018. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak a moderátor tudja átírni, de nem az a dolguk, hogy ilyenekkel foglalkozzanak.


Ezt átlag heti ötször megkérdezitek, de le is van írva.

A felhasználóneved mindenképpen látszik a privát üzenetedben.

De ki az a hibbant (már elnézést), akinek Gipsz Jakab a neve, s ezt is adja meg? De még ha így is történik, sem jelent semmit. A sajtóban időnként felbukkant Nemoda Budáné, mint levélíró. Nekem ez a valódi neve, s eléggé egyedi. A tied is olyan, hogy azonosítani tudnak a személyeddel?

2018. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem. Csak a keresztnevem becézett formája. Akkor nem tud senki azonosítani, remélem.
2018. máj. 24. 14:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, te nem nagyon olvasgathatod a gyakorikerdesek.hu használati útmutatóját: https://www.gyakorikerdesek.hu/help

„A neved kivételével a többi adatot a későbbiekben bármikor megváltoztathatod majd.” [link]

„Kinek küldhetek privát üzenetet, és hogyan?”, „ő látni fogja a te nevedet”: [link]

2018. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. Így van, és sokan mások sem olvasgatják. De alapnak veszik, hogy mindent elolvas a felhasználó és értelmez is. Pedig mindenki tudja, hogy nem így van, mégis erre építenek. Írtam erről egy szép kommentet ide, de valakinek nem tetszett és törölték, pedig csak az igazság volt benne. Valószínűleg, valakinek fájdalmas lehet az igazság, vagy nem tudom.
2018. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!