Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hol lehet itt a gyakori...

Lőrinc13 kérdése:

Hol lehet itt a gyakori kérdések lapon szerkeszteni a kommentjeimet?

Figyelt kérdés
De most komolyan már korábban is ismertem ez a honlapot sok mindenhez itt találtan segítséget de amikor most pár napja regisztráltam nagy csalódás ért? Pl. itt most komolyan nem lehet szerkeszteni a kérdéseimet\kommentjeimet ??? Ráadásul jó lenne egy mobilos app hozzá!!!

2018. máj. 29. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sehol.
2018. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha megtanulsz helyesen írni és rendesen fogalmazni, akkor nem lesz szükség az utólagos javítgatásra.
2018. máj. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Szerkesztés? Jó hogy nincsen, mivel nem tudnék jót röhögni esténként a pistike telójának automata kijavításain és a fogalmazási hibákon. (Lásd. segg ítség)


Ennek az oldalnak mindig is az egyszerűség volt a varázsa. Így is ellátja a funkcióját. Mobilos app meg minek? Ezért találták ki a mobil nézetet. Te nem jártál itt azokban az időkben, mikor még az sem volt.

2018. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Huhh. Nem gondoltam hogy ilyen gyorsan válaszolnak a kommentemre ráadásul négyen!


Megprobálok válaszolni az összes kommentre.


#1\4 kösz ezt a rövid választ gondolom nem vagy valami bőbeszédű.


#2\4 Hát telefonon nem olyan egyszerű a helyes írás, ráadásul szeretek gyorsan írni ami ront a helyzeten!


#3\4 XD


#4\4 Én kikapcsoltam a hibajavítást pont azért mert ahelyett hogy javitott volna csak belekotnyaleskedett az írásomba! Szóval ha látsz valami elírást akkor az tényleg elírás nem a hibajavító hülyesége. (A segg ítség direkt hibás:)


És a végén foglalkozzunk azzal hogy: MIÉRT NINCS APK????


A mai világban már mindenből-mindenhez csinálnak appot és egy olyan oldal mint a gyakorikérdések (aminek élég sok látogatója van még napi szinten is) már akkor meg kellett volna csinálni hozzá az appot amikor a mobil nézetetet! Tudom milyen volt mikor még mobil nézet se volt de könyörgöm hát haladni kell a korral!

2018. máj. 30. 07:02
 5/12 anonim ***** válasza:
#5 akkor kérlek írd le, hogy mi olyat tudna az az 'APK' amit a mobilnézet nem?
2018. máj. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#6 Hát leírni hosszú és nehéz is lenne hogy mit tudna az app!


DE amugy is tanulok angolt hogy elsajátitsam a programozás művészetét a Proxford programozó képző szakiskolában és akkor majd megcsinálom neked a gyakorikérdések.hu appot!


Szóval figyeld majd a készítői nevet az lesz odaírva Lőrinc13 és akkor majd ámulsz és bámulsz és elismered hogy én mertem nagyot álmodni és IGEN ÉN MEGVALÓSÍTOM A NAGYLÉPTŰ ÁLMAIM!!!


Majd amikor miliárdokat zsebelek az appal fogsz ám irigyelgetni #tekiskukimaki

2018. máj. 31. 17:32
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Szerzői jogról ugye azért hallottál már?
2018. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen! hallottam már a szerzői jogokról nincs vele semmi gond majd megegyezünk vagy felvásárlom vagy ha egyiksem akkor csak egy másik név kell ozt ennyi! Kezdetben a facebook-nak sem volt vetély társa aztán százszámra szaporodtak a közösségi oldalak!
2018. jún. 2. 08:27
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Jól van Lőrincke13, mostmár kivihogtuk magunkat, szóval ha nincs további szellemes hozzáfűznivalód, akkor én lépnék. Nos?
2018. jún. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én meg ugrok! Szasztok
2018. jún. 3. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!