Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan tudok adott felhasználó...

Hogyan tudok adott felhasználó kérdéseire/válaszaira rákeresni?

Figyelt kérdés
E-mailt kaptam az egyik felhasználótól, amiben kérdez, épp csak az nem derül ki, hogy a néhányszáz közül melyik válaszommal kapcsolatban. Hogyan tudom kideríteni, melyik témák kapcsolódnak a nevéhez?
2008. okt. 31. 11:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Válaszolni is az oldalon keresztül szeretnék, hogy az e-mail címem továbbra se legyen publikus (nincs ezerféle címem regisztrálva, egyetlenegyet használok a polgári nevemmel), de ehhez kell találnom legalább egy hozzászólást, ami ahhoz a felhasználóhoz tartozik.
2008. okt. 31. 11:47
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, még annyit, hogy ha írt volna nekem egy tisztességesen aláírt levelet, akkor én is válaszolnék e-mailben, de afféle aláíratlan, "virágocska@..." jellegű címről jött levelekre nem vagyok hajlandó névvel válaszolni.
2008. okt. 31. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Hát miután az oldalon a kérdéskiírás és a válaszolás is névtelenül folyik, a felhasználó kérdéseire és válaszaira nem tudsz rákeresni.

A fejlesztési listán viszont szerepel, hogy szerepeljen ebben az e-mailben, hogy melyik kérdéssel kapcsolatban küldtek neked e-mailt, úgyhogy ezt hamarosan megcsináljuk.

Később pedig, ha lesz rá időnk, szeretnénk, ha nem e-mailben, hanem itt a portálon lenne üzenetküldés és fogadás, azaz a hoxa.hu -hoz hasonlóan itt lehetne privát üzeneteket fogadni és küldeni.

Addig is, amíg ez elkészül, egy dolgot tehetsz, hogy e-mailben visszakérdezel, hogy minek kapcsán írta ezt neked, ha nem akarod kiadni az itt megadott e-mail címed, regisztrálj egy ingyenes e-mail postafiókot biztosító oldalon, és onnan küldd el azt neki.

2008. okt. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!

Ez a ténylegesen az oldalon keresztül történő levelezés tényleg hasznos lenne, mert most nézem, hogy hiába válaszoltam volna neki itt, úgyis ment volna a saját e-mailcímem, mint ahogy az övé is jött a levéllel.

Visszakérdeztem végül a saját címemről.

2008. okt. 31. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!