Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Írtam levelet az info@gyakorik...

Írtam levelet az info@gyakorikerdesek.hu-ra, hogy töröljék egy levelemet, de még mindig semmi, sőt még választ se kaptam. Mikor fogják letörölni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 14:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már törölték is a leveledet. Vagy nem érdekli őket. Nem hiszem, hogy rendszeresn olvasgatják. Vagy neked szokásod?


De az is lehet, hogy elővigyázatosságból félreteszik, mert valami olyat írtál nekik.

2010. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Semmi rosszat nem írtam nekik, szépen megkértem őket, hogy töröljék, mert kellemetlenséget okoztam valakinek a kérdésemmel, és bíróságra fogja vinni, ha nem lesz törölve.
2010. jún. 16. 15:00
 3/19 anonim ***** válasza:
szerintem nem fogják kitörölni...
2010. jún. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
egy kérdésedet szeretnéd törölni? mert úgy tudom,csak akkor törlik ha pl.provokatív jellegű. ha erre a címre írsz,akkor asszem a regisztrációdat tudod velük megszüntetni.
2010. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Utána olvasgattam, és egy csomó ember írta, hogy kérésre kitörölték.
2010. jún. 16. 15:06
 6/19 anonim ***** válasza:

ha nem írtál nevet, nem lesz belőle kellemetlenséged.


Am. szerintem is csak a felsorolt okokból törölnek kérdést, vagy beírást.

Az illető pedig honnét tud róla? Név nélkül lehet kérdést feltenni..

2010. jún. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Most levelet akartad, hogy töröljék ,vagy kérdést?
2010. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Milyen leveledet töröljék? Amit nekik írtál? Vagy mit?


Amúgy én már sokszor írtam erre a címre az oldal szerkesztőinek, és általában már aznap válaszoltak, vagy ha válasz nem is jött, de intézkedtek. Mondjuk nem szokták sosem írnak alá, de azért a stílusból ki tudom következtetni, ha ugyan attól jön válasz, és úgy vettem észre, hogy mostanában más valaki válaszolgat, ha mailt írok. Na azóta nem szoktam mindig választ kapni ha írok, viszont intézkedni mindig szoktak.

2010. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kérdést szeretném ha törölnének. Azért lehetne bajom belőle, mert írtam honlap címet, és az illető tudja, hogy én voltam, mert előtte leveleztünk, és csupán kíváncsi voltam mások véleményére. Csak olvasta olyan valaki, aki ismeri az illetőt, és szólt neki. Nem volt neki nehéz kitalálni, hogy én voltam az.
2010. jún. 16. 15:22
 10/19 anonim ***** válasza:
nem kell megilyedni egy ilyen embertől aki azzal fenyeget,hogy bíróságra viszi az ügyet, ugyanis egy honlap nyílvános,bárki megnézheti,ha olyan képeket tett fel,vagy olyan szövegeket írt a honlapra ami neki ciki,akkor így járt,a bíróság semmit nem tenne,hisz nyílvános az oldal.
2010. jún. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!