Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lehetne-e szűrni, hogy...

Nem lehetne-e szűrni, hogy kik értékelhessék a válaszokat?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy engem is, és más hasznos válaszokat adókat (pl. utánanézett válaszok, személyes ötletek) leszavaznak egyesek. Én szoktam nézni a kérdéseimre válaszolóknál, hogy hány %-ban adnak hasznos választ, így zavar, ha tévesen ítélnek meg azért, mert leszavaznak poénból... Nem lenne jobb, ha valahogy ki lehetne szűrni az ilyen sorozatban hasznos választ adó lepontozókat? Megoldható valahogyan?
2008. nov. 5. 00:53
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudják szűrni sajnos. Engem is bosszant, főleg ha úgy pontoznak le, hogy nem is írják le a szerintük jó választ.
2008. nov. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az a durva, h mikor nem azt írod, amit a kérdező hallani szeretne, 0%-ra lepontoznak. Pl. ha megkérdezi egy 13 éves, h járjon-e egy 25 éves pasival, és nem azt írod, h "persze, a szerelem mindent legyőz" vagy ilyesmit, máris hűlt helye a válaszodnak..
2008. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az egész pontozásos módszer értelmetlen, a fent említett okokból kifolyólag.
2008. nov. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Meg lehetne oldani. Annyi kéne csak, hogy aki maga 30-50% hasznosság alatt van, annak az értékelhessen ugyan - de az értékelése ne számítson bele az átlagba.

Így sok masszív lepontozónak esélye se lenne.

2008. nov. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem úgy lehetne, hogy aki a válaszok! után kapott pontokból ugyanannyi vagy több, mint ami a válaszolónak van, csak az pontohasson
2008. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem igazán lehet szűrni, mivel akárhány névvel újra regisztrálhat valaki, nem ellenőrzi a rendszer, és ha "le is százalékolják", újra regisztrál más néven más címmel, és már folytatja is. Egyébként meg azért is nem jó, hogy % alapján vegyék figyelembe valaki értékelését, mert mi van, ha ő sorozatban valóban hasznos válaszokat ad, de lepontozzák, mert nem értenek vele egyet, vagy nem akarnak szembesülni azzal, hogy igaza lehet, vagy csak poénból, vagy rosszindulatból?
2008. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Az új rendszer szerint, aki folyamatosan így pontoz, annak az értékelése nem számít olyan mértékben, mint a normálisan pontozóké. Tehát ez már megvalósult.
2008. nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik topicban volt egy úr, aki tök értelmes dolgokat írt le a hűtők működéséről, és pl hogy sokan nem tudják, mire való a rács, és mire az üveg emeletelválasztó. ERRE ÚGY LEPONTOZTÁK, HOGY ABSZOLUT NEM JELENT MEG. Aztán kiderült, hogy a pali 29 éve szerel, tanítja valahol németben a szakmát két suliban... és nem jó a válasz... jó mi??????


Én meg néha írok egy két durvát, mikor pl a barom megkérdezi, hogy ha van egy két éves gyereke, letegye e a jogosítványt, mert szerinte minek, hiszen 4 éve vezet...Leírtam neki, hogy életből egyes, leülhet. Na ezért vagyok ennyi pontos. Leszavazta... :DDDD

2008. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ne a pontozással foglalkozzatok, hanem azzal, hogy sok embernek segítetek a válaszokkal, ötletekkel. ha lepontozza, tessék, nem történt semmi.. nem verseny. Vagy igen? :)
2009. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én konkrétan leszarom a pontozást. Ha segítő dolgot mond akkor tök mind1 hogy hány százalékban adott helyes válaszokat sztem
2010. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!