Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek is kéne a jelentés...

Szerintetek is kéne a jelentés gombnál olyan opciónak lennie, hogy borzalmas helyesírás?

Figyelt kérdés

2018. okt. 30. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Aszt én is támogatnám, szőrnyű hejesírása van eggyeseknek.
2018. okt. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Van ilyen: "A kérdés helyesírásilag kifogásolható (olvashatatlan), vagy indokolatlanul csupa nagybetűs"


Inkább egy 200 karakteres szövegdoboz kellene, ahová beírhatod a jelentés "egyéb" okát. Múltkor egy drogozással kapcsolatos kérdés volt kiírva virágnyelven. Jelentettem, nem törölték, most is fent van. Ha meg lehetne akár csak 5 szóban magyarázni a jelentés okát, törölték volna. Hiszen a moderátor sem tudhat mindent a világon, de attól hogy ő nem érti a jelentett kérdést, más még fogja.

2018. okt. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyet
2018. okt. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ennél sokkal fontosabb fejlesztési feladatok is lennének az oldalon...
2018. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#1

Lemaradt a végéről egy hangulatjel. (látszik is a %-on)

2018. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Hangulatjellel is egy elunt poén lenne, ez már nem menthető, sajnos. Sejtettem is, hogy az első válaszok ott lesz egy ilyen.
2018. okt. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, igaz, nem fogalmaztam egyértelműen, de én a válaszok jelentésére gondoltam.
2018. okt. 31. 07:45
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ha választ írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!

Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!

Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt! Ha egyetértesz a véleményével, értékeld válaszát!

Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!

A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozás/termék/weboldal népszerűsítéséért, reklámozásért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!

Fenntartjuk a jogot, hogy válaszodat (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük. "


***


Ebben nincs olyan, ami a helyesírásra vonatkozik, ergo egy ember szabadon írhat el kb minden szót (hogy tudatosan vagy tudatalatt, azt nem tudni sokszor).


Én azzal egészíteném ki a szabályzatot, hogy a helyesírásra figyeljen oda és én is lehetővé tenném a "Borzalmas helyesírás" opciót a jelentésnél, HA a helyesírási hibáktól maga a válasz értelmezhetetlenné válik. Most azért ne kerüljön egy értelmes válasz törlésre, mert valaki nem tudja, hogy helyesen muszáJ vagy muszáLY és társai (bár el kell ismerni, hogy szomorú).

2018. okt. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9, most nem fogsz szeretni, de jogosan törölték le. Mivel az albumot nem veszed meg, hanem a netről ingyen letöltöd, ezért a GYIK se rámogatja, hogy ilyen információ feltünjön a fórumon. Ha kiírod hogy "az xy filmet hol nézhetném online" is letörölnék
2018. nov. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!