Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet ezen az oldalon...

Hogyan lehet ezen az oldalon a válaszok szövegeiben keresni?

Figyelt kérdés
Akár itt oldalon belül próbálom, akár Google-lal (macskakaromba rakást is próbáltam már utóbbinál!), nem találom azt a választ amit keresek. Több mint egy éve volt egy kérdés, már nem tudom melyik volt az, és ott volt egy jó válasz amit el akarok olvasni megint, de nem tudom megkeresni. Tud valaki segíteni?

2018. nov. 19. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is a Google-t akartam javasolni, nekem szokott működni. Nem lehet, hogy nem emlékszel pontosan a válasz szövegére, és azért nem megy? Próbáltad a válasz helyett a kérdést megkeresni?
2018. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan emlékszem, próbáltam, nem talál semmit se idézőjelben sem anélkül. A kérdés címére meg már sajnos nem emlékszem, nyilván azt is próbálnám ha eszembe jutna. Sajnos az nincs meg hogy mire válaszoltak csak a válasz volt nagyon mosolyogtató, szellemes, még egyszer ki akartam keresni. Mindegy akkor ez ugrott. :D
2018. nov. 19. 18:54
 3/7 anonim ***** válasza:

A macskaköröm nem az egyetlen eszköz, amivel pontosítani tudsz.

Lehetséges konkrétan ezen az oldalon keresni a Google segítségével. Csupán azt kell a keresés végére írni, hogy site:gyakorikerdesek.hu

2018. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát így meg 0 találatot dob. Akkor az is lehet hogy törölték a kérdést vagy azt a választ. Mindegy, köszi a segítséget!
2018. nov. 19. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha itt megkérdezed, hogy melyik az a kérdés, amire kb "ez" volt a válasz, akkor van esélyed arra, hogy valaki ráismer!
2018. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen keresö csak akkor találhat meg valamit, ha pontosan azt keresteted, ami az eredeti oldalon szerepel. Ha nem emlékszel sem a kérdésre, sem a pontos válaszra, akkor nem tudja megkeresni sem a google, sem az itteni keresö.


De ha felteszel egy kérdést ezen az oldalon, ahol leírod, melyik kategóriában, mi volt a kérdés meg a keresett válasz tartalma, akkor esetleg valaki tud segiteni.

2018. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

„Akár itt oldalon belül próbálom”. Ez felesleges volt. Ugyanis, a GYK keresője csak kérdésekben keres. Nem kellett volna ezzel kísérletezned, ha elolvastad volna a használati útmutatót: https://www.gyakorikerdesek.hu/help . Ebben ez található:


Használati útmutató a gyakorikerdesek.hu weboldalhoz

Mit kell tudni a gyakorikerdesek.hu oldalról?

Hogyan működik a keresés?

A keresés a megadott kulcsszavak és a ̲k̲é̲r̲d̲é̲s̲ szövege alapján listázza a találatokat.

A kereső elsősorban a 4 vagy több betűből álló szavakra keres, ennél rövidebb szavaknál csak kulcsszóegyezést vizsgál. Ha háromnál több szót írsz be, a keresés csak az első három szóra történik meg.

Amennyiben több szóra keresel, előre kerülnek azok a találatok, amelyekben több is szerepel a keresett szavakból. Ilyenkor pontos egyezést vizsgál a kereső programja.

Amennyiben csak egy szóra keresel, szó eleji egyezést figyel a kereső programja, azaz az összes olyan találat megjelenik, amely az általad beírt szóval kezdődő szavakat tartalmaz.

2018. nov. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!