Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szoktatok nevetni ezeken?

Szoktatok nevetni ezeken?

Figyelt kérdés
Ami ilyen 0%-osan hasznos válaszok. Azokon annyit röhögök. Amúgy az ilyeneket miért nem törlik a moderátorok?
2018. dec. 7. 07:03
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Jelented az ilyen válaszokat, hogy törölni tudják?
2018. dec. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Ami tényleg kreatívan odavág azon igen es meg a zöld kezet is nyomok neki
2018. dec. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Azért nem törlik, mert attól ,hogy lehúzták még a kérdezőnek lehet hasznos. Sok esetben nem a kérdező pontoz le.
2018. dec. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Én főleg a kérdéseken szoktam mosolyogni, a hülyéket meg oltom lefelé ezerrel.:D
2018. dec. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Én is szoktam szakadni ezeken. Legjobban azt bírom amikor kitesznek egy kérdést teljesen mindegy mit, akármit, és olyan válasz érkezik rá ahol a válaszoló beszól valamit a kérdezőnek, akár rasszistának tartja holott semmi köze a kérdésnek ehhez, de valamiért mégis, és utána a többi válaszoló is hasonló szövegekkel jön, majd egymással ott elvitatkoznak, főleg ha már 3 oldalas válaszok vannak, és csak erről szól az összes hozzá szólás a rasszizmusról, és nem arról amiről a kérdező kérdést tett fel. Ez csak egy példa volt, de én az ilyeneken jót szórakozok.


De pár éve láttam olyan kérdést ahol a kérdező valami rém egyszerű dolgot kérdezett amit minden embernek illene tudnia. Már nem emlékszem pontosan mi volt az, de arra igen hogy több mint 10 válasz volt és egyik sem válaszolta meg konkrétan a kérdést csak írtak alá mindenféle hülyeséget...

2018. dec. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Mert nem minden 0%-os egy komplett ökörség. Láttam én már olyan 0% válaszokat, hogy nem értettem a lepontozást, mert a kérdező a kérdésre adott választ, méghozzá értelmeset.


Ha egy 0%-os választ jelentesz és meg is tudod indokolni, hogy miért szükséges a törlés és a válasz se régebben íródott, akkor törlésre kerül, ha tényleg értelmezhetetlen a válasz vagy nem is a kérdésre ad választ vagy kapcsolódik a kérdéshez, de csak veszekszik benne a válaszoló a többiekkel vagy a kérdezőt provokálja.

2018. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

vannak vicces hozzászólások, de sajnos sokszor itt a humor (vagy más) kategóriában annyira béna "poénokat" lőnek a kérdezők/válaszolók


lásd pl ezt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__963680..


béna, egyáltalán nem vicces kérdés és a kérdező még azt hiszi, hogy ő mekkora ász ezzel a xarral :D

2018. dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én válaszaimat már akkor kitörlik, mikor még meg sem válaszoltam a kérdést.


Kéne létrehozni egy 'gyakoriválaszok' oldalt

2018. dec. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy sok lepontozott hsz. nem azért lepontozott mert hülyeséget írt, hanem mert a sok agyhalott felhasználótársunk nem a válasz HASZNOSSÁGÁT értékeli, hanem hogy neki mennyire tetszik a válasz.
2018. dec. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!