Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nektek mi a véleményetek egy...

Nektek mi a véleményetek egy olyan emberről aki egy adott kategóriában csupán a kezeket (ügyesen) nyomogatva áll a toplista élén?

Figyelt kérdés

Tehát 0 választ adott és csupán egy vagy két kérdést tett fel.

Egy kicsit fura számomra.

Olyan mintha nem lenne saját véleménye.


2018. dec. 19. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon irigy vagyok rá. Szerintem fel is fogom jelenteni, mert azért mindennek van határa.
2018. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha ez most gúny volt,nem nem vagyok irigy, csak nem értem, mi értelme ennek.
2018. dec. 19. 17:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van saját véleménye, de valami miatt fontosnak tartja, hogy a top lista élén álljon - és ebből kiindulva gondolj bele, hogyan zajllik már a pontozás a GYIK-en; ha kutatással, józan paraszti ésszel és helyes ismeretekkel megírsz egy választ is lutri, hogy lepontoznak e. Nekem volt olyan, hogy egy kérdésre mi a véleményed vagy Te hogy szoktad csinálni kérdésre azért nem reagáltam, mert két oldalon keresztül mindenkinek a válasza 50% ALÁ volt értékelve. :D


Ha most ő elkezdene hozzászólogatni kérdésekhez, becsúszna jó pár piroskéz, aztán fújhatja a toplistát.

2018. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Azt, hogy valami nagyon nem lehet rendben az életével és erősen kompenzálni próbál valamit, ha egy virtuális toplista helyezésével akar elismerést szerezni. Egy anonim oldalon egy felhasználónév mögé bújva, ahol úgysem tudja senki hogy kit rejt.


A "sentedd"-jelenségről van szó? Évek óta a teljes toplista elején van a felhasználó, (3333 db válasz, 515812 db értékelés) és csak azzal hogy a már beállt százalékok szerint szavaz. Mivel van válasza, nem valószínű hogy bot.

2018. dec. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2-s válaszoló,igen, lehet hogy csak simán a toplista élén akar maradni de engem az zavar hogy 580 pontot szedett össze és nem hiszem hogy azért sikerült neki mert olyan okos.Valószínű hogy a már láthatóan pontozott válaszokat pontozza úgy hogy minél több pontot szerezzen.Ez szerintem egy gerinctelen hozzáállás.


3-s válaszoló,nem róla van szó.Akit te említettél, annak tényleg nem nagyon lehet élete.

2018. dec. 19. 19:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Melyik ez a kategória?
2019. febr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!