Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szoktak itt az oldalon nem...

Szoktak itt az oldalon nem hasznos válaszokat kitörölni? Mert mintha egy-kettő eltűnt volna.

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Legalábbis én még nem vettem észre. Maximum, ha az illető kérte, hogy töröljék, akkor tartom elképzelhetőnek. Vagy ha trágár szavakat használt.
2008. nov. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Néha az az érzésem,hogy itt nincsenek is igazi modik.Szerintem már ők is rendesen belefolytak a válaszadásokba,ezért nem nagyon törölgetnek ki hozzászólásokat vitás kérdésekben,hacsak nem túlságosan durva.Nézz meg egy torrentoldalt,vagy egy letöltőfórumot,ahol nagyon nem szeretné senki,hogy kicsukják,na ott aztán van hatalma a modiknak.
2008. nov. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Fent kattints rá a "szeretnéd a nem hasznos válaszokat is látni?" kérdésre, és akkor megjelennek azok is.
2008. nov. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja volt egy kérdés kb.úgy szólt hogy: Miért van ez így?Miért a jók mennek el,stb.Errefel az illető minden válaszadót letolt,káromkodott.Másnap eltűnt a kérdés.Volt egy pasi aki csak éjszaka tévézett,ezért a felesége kiakadt,sok hulye választ kapott,az is eltünt másnapra.Én feltettem egy kérdést egy gyógyíthatatlan betegséggel kapcsolatban,kaptam egy levelet a moderátoroktól hogy nem írhatják ki bizonyos okokból(igazuk volt).Szóval végzik a munkájukat!
2008. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
én egyszer egy tök normális kérdést tettem fel, jött rá köbö 4-5 válasz és egyik sem tartalmazott durva részeket. pár napra rá látom, hogy csak 2 válasz maradt. megnéztem, hogy akkor azokat moderálták, v mi a manó :O és teljesen ki voltak törölve, még ott fent sem lehetett bejelölni, h látni szeretném. jah és azok a válaszok nagyon hasznosak voltak ! (szerintem) és akkor ebből kiindulva el tudom képzelni, h akkor a nemhasznosokat is törlik
2008. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy a moderátorok ilyen vandálok, és minden 20 választ kitörlik... mint pl. ezt fogják. De remélem azért nem fog egy kis üzenet várni, amikor belépek, mert a múltkor is nagyon megijedtem :D
2009. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Előzőnél a 20 után lemaradt a pont.
2009. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!