Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha az oldal látogatottsága...

Ha az oldal látogatottsága sokszorosára emelkedne az jó lenne?

Figyelt kérdés
Aki tényleg tudja hogy jó lenne-e légyszi az írjon

2019. márc. 11. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi célból; a kérdésre válaszolnának (akkor igen) vagy megnőne a trollok száma (akkor nem).
2019. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazán egyszerű elérni egyébként elég hozzá egy mondat amit nem szégyellnek kimondani/kifejezni a felhasználók mások előtt akár neten. "Szeretlek gyakorikérdések.hu" meg ilyenek. Azt vettem észre hogy nagyon kevesen tudják hogy ide egyáltalán regisztrálni lehet és válaszolgatni. Lehet sok gyerek/fiatal jönne ha ez az egy mondat bejárná az internetet lehet trollok is de legalább pezsegne itt az élet.
2019. márc. 11. 18:36
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Az utolsó mondatoddal a probléma az, hogy az oldalt csak 16 éven felüliek látogathatják, illetve az e feletti korosztály regisztrálhat. Óberkodni lehet, azonban a kérdés tartalmából, a kérdés feltevés módjából nemcsak a moderátorok, hanem a rutinos válaszadók is rájönnek, ha valaki korosztály alatti.

Egyébként valami jó kis "pezsgést" szerintem senki sem bánna, mert néha úgy érzem, hogy punnyadás, és sok értelmet kérdés, amire az embernek nincs igazán kedve válaszolni. Tisztelt mindig a kivételnek.

2019. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is idősebb korosztály reményében írtam nem 16 évesekre gondoltam.
2019. márc. 11. 18:52
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Az utolsó mondatoddal a probléma az, hogy az oldalt csak 16 éven felüliek látogathatják, illetve az e feletti korosztály regisztrálhat. Óberkodni lehet, azonban a kérdés tartalmából, a kérdés feltevés módjából nemcsak a moderátorok, hanem a rutinos válaszadók is rájönnek, ha valaki korosztály alatti.

Egyébként valami jó kis "pezsgést" szerintem senki sem bánna, mert néha úgy érzem, hogy punnyadás, és sok az értelmetlen kérdés, amire az embernek nincs igazán kedve válaszolni. Tisztelet mindig a kivételnek.

2019. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

1. voltam. Ha a trollok száma is megnövekedne és pezsegne az élet ilyen téren (is), nem hinném, hogy hosszútávon élne a pezsgés; egy troll pedig nem csak 16 éven aluli, ez a másik.


Ha a pezsgés azt jelentené, hogy sok értelmes kérdés születne, melyre értelmes válaszok érkeznének és a pontozást rebdeltetésszerűen végeznék, fennmaradna; de kinek lenne kedve egy értelmetlen, hatvanszor ismételt kérdésre reagálni, annak tudatában, hogy úgyis nullára pontozzák. Vagy úgy feltenni kérdést, hogy alatta a hozzászólók egymásnak esnek, nem a kérdésre válaszolnak, stb.

2019. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pedig ezt valahogy meg kéne oldani. Ez egy tök jó oldal.
2019. márc. 11. 19:24
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Na, így 3.5 évvel később nézve a kérdést, még annak is örülnénk, ha legalább akkora látogatottsága lenne az oldalnak mint a kérdés kiírásakor volt...
2022. nov. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!