Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért mindig a kötözködők/megm...

Miért mindig a kötözködők/megmondóemberek válaszai vannak a leginkább felpontozva?

Figyelt kérdés

amiknek köze sincs a kérdéshez,csak szeretne valamibe belekötni.Azok a válaszok mindig felvannak pontozva.A menő,frappáns beszólogatók.Ez egyébként nem csak ezen az oldalon,és nem csak netes plattformon van így,de miért?

Miért becsülik az emberek azt,hogy valaki beleáll a másikba?

Múltkor megvédtem egy kérdezőt,hogy ne szívják már a vérét,mert nem kapcsolódik a kérdéshez,és ki volt 0-ra pontozva? szerintetek?


2019. ápr. 20. 16:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Erről egyébként iskolás élményeim jutott most eszembe,amikor van egy szerencsétlen kiközősített srác,akit a helyi vagány inzultál,a többiek meg ezen röhögnek.Néha nagyon elszomorít a társadalmunk működése
2019. ápr. 20. 16:45
 2/2 anonim ***** válasza:
57%

azért, mert az oldalon a trollok, okoskodók vannak többségnek, így felpontozzák egymást, felpontozzák egymást.


egyébként felesleges ezen sokat töprengeni, ez egy ilyen oldal.

anno a chat.hura jártam, és még ott is megismerkedtem embereket, de itt még email-címemet sem adtam meg senkinek.

99%-ban zakkantak írnak privát üzenetet. amikor meg felteszek egy kérdést, szinte csak beteges kötekedők/okoskodók szólnak hozzá.

2019. ápr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!