Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » GYIK

A kérdés
A madár az ász! nevű felhasználó kérdése:

Miért mindig a kötözködők/megmondóemberek válaszai vannak a leginkább felpontozva?

amiknek köze sincs a kérdéshez,csak szeretne valamibe belekötni.Azok a válaszok mindig felvannak pontozva.A menő,frappáns beszólogatók.Ez egyébként nem csak ezen az oldalon,és nem csak netes plattformon van így,de miért?

Miért becsülik az emberek azt,hogy valaki beleáll a másikba?

Múltkor megvédtem egy kérdezőt,hogy ne szívják már a vérét,mert nem kapcsolódik a kérdéshez,és ki volt 0-ra pontozva? szerintetek?

ápr. 20. 16:42  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Erről egyébként iskolás élményeim jutott most eszembe,amikor van egy szerencsétlen kiközősített srác,akit a helyi vagány inzultál,a többiek meg ezen röhögnek.Néha nagyon elszomorít a társadalmunk működése

# 1/2Időpont ápr. 20. 16:45 Privát üzenet

azért, mert az oldalon a trollok, okoskodók vannak többségnek, így felpontozzák egymást, felpontozzák egymást.

egyébként felesleges ezen sokat töprengeni, ez egy ilyen oldal.

anno a chat.hura jártam, és még ott is megismerkedtem embereket, de itt még email-címemet sem adtam meg senkinek.

99%-ban zakkantak írnak privát üzenetet. amikor meg felteszek egy kérdést, szinte csak beteges kötekedők/okoskodók szólnak hozzá.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 20. 22:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csak engem idegesítenek ezek a megmondóemberek? Orbánnak ez a baj, Gyurcsánnyal az a baj bla bla. Mindenkit csak kritizálnak, de ideológia nincs mögöttük.
Ha valaki öregebb BMW-t akar venni, még csak nem is egy táltos motorral, miért jönnek mindjárt a megmondóemberek hogy "tucatautó"? Meg hogy menőzni akar?
Melyikkel lehet jobban keresni külföldön? A kamionozással vagy a villamosmérnökséggel (olyan válaszokat várok elsősorban akik értenek a témához és nem csak megmondóemberek)?
Kik a máig kikezdhetetlenül hitelesnek számító megmondóemberek és közszereplők?
Ha a liberális megmondóemberek annyira übertoleránsak, akkor miért nem tolerálják, ha valakinek eltér a véleménye az övékétől?
Miért vannak úgy oda a salgótarjáni győzelem miatt a baloldali megmondóemberek?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések a GYIK rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!