Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kötnek itt egyesek bele...

Miért kötnek itt egyesek bele abba, ha háromnál többször emelek ki egy kérdést, vagy kiemelek egy olyat, amit már több éve tettem fel?

Figyelt kérdés

Rendre szoktak jönni a "Már kaptál válaszokat, mi a fenének ennyiszer kiemelni?", meg az "X éve feltett kérdést minek emelsz ki megint?"-beszólások. Miért ne emelhetném? Kaphatok én akár 50 választ is, nem vagyok köteles akárcsak egyet is hasznosnak tekinteni, lehet még mindig arra várok. Arról nem is beszélve, hogy lehet, hogy a kérdésem egy olyan összetett témát érint, ami még évek múltán is ugyanúgy aktuális, és kimeríthetetlen mennyiségben jöhetnek érdekes válaszok. Pláne, ha elmélkedő kérddés.

Régebben ugye csak kétszer lehetett kiemelni, de ezen változtattak, mostmár végtelen, nyilván okkal tették.

És tényleg nem értem, egyeseknek ez miért ilyen nagy probléma.


2019. jún. 19. 07:02
1 2 3
 1/21 szántóvető ***** válasza:
52%
mert úgy gondolják hogy kaptál hasznos válaszokat és hogy unalmadban emeled ki a kérdést.te is próbáld megérteni őket.
2019. jún. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1: De itt megint meg kell kérdeznem: Miért lennék köteles beérni 1-2 db válasszal, még ha azok hasznosak is? Valamit többféleképpen meg lehet válaszolni.

Na meg ha például zenével, könyvekkel vagy filmekkel kapcsolatos (bizonyos típusban vagy témakörben keresek zenéket, könyveket vagy filmeket) kérdést teszek fel, ott az ajánlandó dolgok frissülhetnek is, hisz az évek múltával jelennek meg új dolgok.

Én inkább az unalomból fakadó kötözködési kényszert látom a dolog mögött. Na meg, ha az oldal szabályzata nem tiltja a sokadszori kiemelést, akkor nekem jogom van hozzá akármikor.

2019. jún. 19. 07:36
 3/21 anonim válasza:
0%
Te csak ne emelgessél ki semmit.
2019. jún. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3: Csak ezért a hozzászólásért ezt a kérdésemet egymás után min. tízszer ki fogom emelni. :)
2019. jún. 19. 08:00
 5/21 anonim ***** válasza:
54%

A kérdés kiemelése gombot nem azért tették oda, hogy, aki magányos, unatkozik, azt kapcsolgassa.


A kérdés kiemelése azt a funkciót szolgálja, hogy, ha valaki nem kapott választ vagy nem kapott kielégítő választ. (értsd, széttrollkodták, veszekedtek alatta vagy olyanokat írtak be, amik egyértelműen ökörségek)


Ha a kérdésre érkezett válasz, akár több oldal is, amiben megadják a kért infót, felesleges kiemelni. Ha kiemeled, érdemes feltüntetni, ezt miért tetted.


ha kiemelsz egy kérdést, azzal lejjebb megy annak az illetőnek a kérdése, aki meg szeretne tudni valamit és 0 választ kapott vagy csak ökörködtek a kérdése megválaszolásánál.


Ráadásul, nem is értem, mi a szüksége annak, hogy kiemelj egy kérdést, ha megkaptál infót. Ez nem chat, nem társkereső; a honlap lényege, hogy, ha meg szeretnél tudni valamit, utánakérdezz; ha megkaptad a kért infót, minek újra megkérdezni?

2019. jún. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon sok bunkó ember van itt
2019. jún. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

5: Írom a kifejtésben és a fentebbi kommentben. Főképp a zenés, filmes, könyves példában, ahol frissülhetnek az ajánlott dolgok. Ha újra kiírok egy általam korábban már feltett kérdést, akkor meg a GYK törli, arra hivatkozva, hogy ezt már feltettem, inkább emeljem ki a korábbit, és jön a figyelmeztetés, ha ismételten megszegem a szabályt, akár kitiltás is lehet. Tehát az nem jó megoldás.

És elég hülyén nézne ki, ha minden kiemelésnél beírnám, hogy "Ismételten kiemelem, mert szeretnék még válaszokat."

A legegyszerűbb elfogadni, hogy itt a végtelenségig ki lehet emelni. Ha egy kérdés irritál, egyszerűen nem olvasol be oda többé.

2019. jún. 19. 09:15
 8/21 A kérdező kommentje:
És bárhogy is nézem, nem hiszem, hogy égbekiáltó bűnt követek el avval, hogy arra (is) használom az oldalt, hogy egy elmélkedő jellegű kérdésre éveken át válaszokat, és mások általi meglátásokat gyűjtsek. Ha azt nézzük, hogy egyesek mire használják (hirdetésfeladdás, trollkodás, feszültségkiadás stb.).
2019. jún. 19. 09:21
 9/21 anonim ***** válasza:
Rendben, pontosan milyen információra lenne szükséged jelenleg?
2019. jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Bocsi, ezt nem ide kellett volna.
2019. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!