Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hány éves lehet a legidősebb...

Hány éves lehet a legidősebb felhasználó a Gyakorikérdéseken?

Figyelt kérdés

2019. jún. 30. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet tudni. Adat semmifél nincs a szolgáltató birtokában sem, a kérdésekből és válaszokból sem lehet rá különösebben következtetni. Esetleg olyanokból, hogy valaki mondjuk idősnek mondja magát, de olyanokat ír, amelyekről csak hallhatott, de személyes információja tapasztalata nincs. Én pl. 62. évemben járok, ami valóságos. De nem tudhatod, hogy valójában csak tíz vagy 90. Viszont ha én azt olvasom valakitől, hogy Kádár alatt nem volt szabad templomba járni, az simán hülyeség. Vagy vetít az illető, vagy csak szülőktől hallott valami, ami ők kiszíneztek. Garancia nincs rá.

Szerintem hetven felett járhat a legidősebb.

2019. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Az biztos, hogy a 133-at nem haladja meg.
2019. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Nagyon szépen köszönöm a választ! Természetesen a zöldkézre nyomtam.
2019. júl. 1. 00:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

16-tól a végtelenig.


Az már más kérdés, hogy egy 115 feletti ember pl örül, ha él, annak is örül, ha segítséggel eljut a WC-re, nem igazán böngészné az oldalt.

2019. júl. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

527 éves vagyok

- Duncan MacLeod

2019. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy 83 éves néni akinek a lányával írtam( 59 éves ) és ő mesélte, hogy el sem hiszik, hogy hogyan lehet itt ennyi idősen. :)
2019. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6

Ez komoly???

:D


16/l

2021. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!