Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kijelentkezett állapotban...

Kijelentkezett állapotban miért csak a 30. oldalig tekinthetők meg a kérdéslisták?

Figyelt kérdés

Tehát ha pl beírok egy kulcsszót, hogy az azzal kapcsolatos kérdésekre rákeressek, akkor ha nem vagyok bejelentkezve, csak a 30. oldalig tudom nézni, tovább nem.

Ennek milyen okai vannak itt a gYK-n?


2019. júl. 10. 07:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Mint a többi „miért van így…” kérdés, célt tévesztve van itt. Itt felhasználók válaszolunk, legfeljebb mi is tapasztaljuk.

A hiteles válaszhoz kérdezd az üzemeltetőt!


(Legfeljebb egy tippem van; több olyan oldal is van, ami csak erősen árnyékolva, vagy csak részlegesen használható, ha nincs valaki regisztrálva és nem úgy lép be. Van, ahol regisztrációt kérnek, van, ahol fizetést is, ha teljesebb körűen, vagy teljeskörűen akarja valaki használni. Megjelenik, hogy a folytatáshoz: regisztrálj, stb.

Lehet, hogy ez is olyan célzatú, hiszen az üzenetben, a további oldalak megtekintéséhez, belépésre, vagy ha nincs regisztrációd, akkor regisztrálásra bíztatnak, linket is megadva.

De, ez csak egy gondolat, és nem vagyok gondolatolvasó; nem tudom, mire gondol az üzemeltető.)

2019. júl. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!