Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha véletlen megeszem egy...

Ha véletlen megeszem egy szúnyogot, aki előtte valaki vérét szívta, és tele van vérrel, akkor az vérfertőzés?

Figyelt kérdés
Ugye ha véletlen megeszünk egy szúnyogot nem tudjuk előtte kinek a vérét szívta, szóval fennállhat a vérfertőzés veszélye????

2019. júl. 30. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi az a vérfertőzés??? 😂 Hát nagyon nem ez 😂😂
2019. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Ez egy teljesen értelmetlen kérdés. Vérfertőzés azt jelenti hogyha valaki egy családtagjával közösül és úgy születik gyerek. Kettő, az érbe kell kerülni a vérnek hogy bármi bajod is legyen. És akkor sem biztos mert csak akkor van baj ha a vércsoportok nem stimmelnek.
2019. júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
huu értem, de mi van ha a tesóm vérét szívta és én azt eszem meg?? az sem az?
2019. júl. 30. 23:39
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Neee kérlek neeeee

ezzel fizikai fájdalmat okozol 🤣😂

2019. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Megiszol 1 l-t a testvéred véréből sem lesz bajod Xdd most mondtam hogy a véredbe kell kerülnie. Ha lenyeled egyszerűen csak megemészted mint a zsíros kenyeret.
2019. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
oké értem hülyének néztek... pedig az egyik rokonom orvos és nagyon komoly orvos és ő is azt mondta hogy ez így van szóval mostmár tudom. köszönöm a sok “segítséget”
2019. júl. 30. 23:49
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Na ugye, ha megdugod a szúnyogot, akkor más a szitu, így elégedj meg, ha ilyen perverziód van, hogy csak csókolóztok, vagy a petting ugye, az kevésbé veszélyes.

Mivel csak a nőstény szúnyog szív vért, nyalogathatod imitt, amott, csak ne verd be neki a brokit, mert akkor a fene sem tudja, mi a helyzet azzal a vérfertőzéssel.

A legyekre nem vagy rákattanva?

Vagy tudom javasolni a birkákat, a bársonyos, selymes bundája, meg az az édes tekintete állati szexi...

2019. júl. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Rólad szól a nóta ! "Észre sem veszem hogy teszem az eszem " :D
2019. júl. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Az rokonod adja vissza a diplomáját, és ne praktizáljon!
2019. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
13%
Aki válaszol senki nem veszi észre, hogy ez valószínűleg poén kérdés? És nem kéne komolyan venni?
2019. júl. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!