Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Csináltam egy átverést, többi...

Csináltam egy átverést, többi lent!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csináltam egy videót arról, hogy Pesten bombáztak, rtl híradó szignálok berakva, rendesen megvágva, interjúk, videók stb.. Haverokat megszopattam vele, 4en néztük rajtam kívűl, 2 lány és 2 fiú, ebből a 2 lány bevette és 1 fiú is. A 2 lány sírva futott ki ag utcára a retikuljukkel XDD szoval biztos is hogy hiteles lett. Az lenne a kérdésem, hogy még miket lehetne hozzá tenni? Linkeket tudtok adni, Magyarországon történtekről, lövöldözés, terror akármi? Hálás lennék😂

2019. aug. 5. 16:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy egy film részlet van az elején nyilván és ugy jonnek a hirado arculatok stb.. Plusz tvre lett kivetitve, egy kb 2 perces filmjelenettel, hogy legyen ido szolni barkinek 😂
2019. aug. 5. 16:23
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jönnek a törökök orosz tankokkal és tatár nyilakkal. No meg a támadó légierő UFO-kkal. Na jó, azt csak nem vennék be.
2019. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Esetleg lenne lehetőségünk megnézni ezt? Nagyon adnám😂😂
2019. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaa, azt hogy vennék be😂 Nem tudom, hogy töltsem fel, 1gb lett kb a videó, youtubera később feltudom tenni😁
2019. aug. 6. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!