Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet, hogy véletlenül reiki-m...

Lehet, hogy véletlenül reiki-mestert csináltam a macskámból?

Figyelt kérdés

Tegnap játszottam a cicámmal, és véletlenül hangosan mondtam el a beavatást. A cica odébbment, és attól kezdve a koronacsakrámat figyelte.


Szerintetek is reiki-mester lett? Hogyan tiszteljem mostantól? A szüleim mit fognak hozzá szólni, hogy egy megvilágosodott bölccsel élnek együtt? Kell változtatnunk a táplálásán? Járt így más esetleg? Az állatorvost már próbálom hívni, hátha be kell írnia a rendszerbe, hiszen ez mindent megváltoztat.


Köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 9. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Csak beképzeled. A macskád tök ugyanazt csinálja mint mindig, csak te tekintesz rá másképp. Az állatorvos kiröhög, a chakra és spiritualitás biológiailag nem létezik tehát alapból nem foglalkozna vele még ha létezne is
2018. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
könnyen lehetséges, de semmi baj, viszont ezentúl magázd és hivd Mesternek!
2018. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
"Az állatorvost mar próbáltam hívni..." Ne tedd! Szerencsétlen nem fogja tudni, hogy melyikőtőket kell megvizsgálnia...
2018. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
a helyedben én félnék tőle...
2018. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Abszolút, Jedi reiki mester lett a macskákból. Egyébként ha ez igaz lenne, akkor képes lenne ő is beavatni.
2018. márc. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tud már ilyet a reiki macskád?


https://www.youtube.com/watch?v=oJ65tM7509A


A macskád csak azért ment odébb, mert hülyének nézett, hogy te akarod beavatni őt, aki meg sem találod a vízereket a lakásban.

2018. márc. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!