Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hány nap alatt tudnám meginni...

Hány nap alatt tudnám meginni a Balaton összes vizét?

Figyelt kérdés
Természetesen ha leszűrném előbb belőle a halakat, hajókat és a fürdőzőket...

2019. aug. 5. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, én meg azt hittem, a hajókkal együtt innád meg. Nagyon meleg van mostanában, kell is a szervezetnek a folyadék.


Meg kell nézni pl. a Wikipédiában, mennyi víz van a Balatonban. Egy nap alatt mondjuk meginnál 4 litert, ami az átlagnál több, még talán nem ártalmas. És így ki lehetne számolni.

2019. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem sikerülne, télen befagy és vége is a bulinak.
2019. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Az a baj, hogy addigra kipisélnéd és ott tartanál, ahol elkezdődött.
2019. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

1800millio m3 víz van a Balatonban. Átlag 5 literrel számolva (legyen 10, de ez már azért túlzás). Ha jól számolom a nullákat, akkor 10literes átlag fogyasztással 180000000000

nap alatt, ami kb 49315065 év. Hajrá :) Arra figyelj, hogy ne termelődjön újra a víz, mert úgy tovább is eltarthat.

2019. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
A Balaton egy tó. Neki nincs vize (Tehát ő nem iszik például pohárbul, üvegbűl; nincs ott kirakva neki bárasztal, amin tartja.:)). A Balaton maga a víz. De múltkor egy jeti is fürdőzött benne; én őt nem innám meg;; mert lehet gyomrontást kapsz, de te tudod. :)
2019. aug. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

A Balatont?

Az semmi, idd ki a Csendes óceánt és mit pepecselsz a szűrögetéssel, csináld cápástól, bálnástól, az az igazi!

Mindig ez a finnyásság, nem is értem, miért ez a sok kényes, piperkőc, válogatós ember...

2019. aug. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt remélem tudod, hogy a Balcsiba mennyien hugyoztak bele eddig. 😀
2019. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kedvem számolgatni, de egy biztos: Ha a végére akarsz érni, akkor minél előbb kezdd el!
2019. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a kérdező nen írta le milyen fajba tartozik, a kérdésre bármilyen időtartam elfogadható válaszként. Tekintve, h statisztikai alapon szinte végtelen számú földönkívülinek is léteznie kell.
2019. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!