Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy harmadéves szilvának a...

Egy harmadéves szilvának a lekvár szakirányt javasoljátok?

Figyelt kérdés

Unokabátyám rétesnek tanult, a séf továbbképezte őt ilyen fahéjjas szilvásrétesre.


Én még nem vagyok harmadéves, én még csak mag vagyok, de már most gondolok a jövőmre.


Lehet még ilyenbe menni, hogy bukta, gombóc (inen még tovább lehet meni simán barackos gombócnak, vagy szilvásnak, vagy lekvárosnak), linzerkoszorú, pálinka; és van már a dzsedi szint is, amikor csak simán csak elteszik hűtedődni.


---


Páleszt szeretnék tanítani a mesterfOKOSoknak.*/ Mesterfokozaton szeretném oktatni a páleszosokat. Csak ott még nem tudom, hány fok a megengedett.


Koleszba/páleszba az elátás mien? Kicsit keverem a fogalmakat a rózsamintás vödrömben, hogy finom legyen.


A páleszba bekerülni hány ponttól lehet?


Egy harmadéves szilvának az eper/szilvalekvár szakirányt javasoljátok - e?



2019. aug. 11. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyél gyümölcs a jogobellában, ahhoz nem kell ennyit tanulni és ugyanúgy a WC-ben végzed.
2019. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld:)
2019. aug. 16. 22:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha van még valakinek hozzászólni valója, csak mondja nyugodtan:) Figyelmesen várom a további válaszokat is esetleg, akinek van még számomra. :)
2019. aug. 16. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!