Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Léteznek ilyen lányok?

Léteznek ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Én nem akarok senkitől sokat, csak 3 dolog szerintem legyen meg egy nőben:

1., nőiesség (alapvető)

2., szexiség

3., úgy főzzön mint egy istennő


Na nekem a 3. az egyik legfontosabb, mivel szerintem ha valaki jól főz, az az előző kettő kitételt is teljesíti, ha tudja a nokedlit szaggatni, ha úgy tud dinsztelni, hogy bizony az a zöldség megfonnyad, na az az igazi.


Viszont a korombeli lányok inkább foglalkoznak az öltözködéssel, a sminkeléssel, pedig régen csak annyi volt, hogy csinálj besamel mártást és ennyi. Semmi több. Kérdem én, ez hova tűnt? Tényleg fontosabb, hogy a jobb szemed kilegyen kontúrozva, minthogy kirántsd a csirkemellet? Ahelyett, hogy sminkelnének ezek a lányok (mivel nem minden lány ilyen) reggelente összeüthetnének egy 5 fogásos reggelit, délután pedig suliból/munkából hazaérve kedveskedhetnének magyar specialitásokkal. Szerintem egy lány nem lehet csúnya ha főzni tud. Tehát lányok ha mindent veszve láttok... habarjátok be azt a főzeléket!


19F



2019. jún. 21. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Munkabol/sulibol faradtan haza erve nem szeretnek fozni😅

De mindenki mashogy gondolja

Szerintem sokan tudnak fozni (aki meg sminkeli is magat)

Csak nem ezt latod peldaul az instajan😏

2019. jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
58%

Vannak ilyen lányok én is pl szeretek főzni csak nem vagyok még olyan jó 😅

16L

2019. jún. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

:)

Szakács szakmunkásban biztos sokan vannak

2019. jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Sokféleképpen lehet reálisabb elvárásokat támasztani, mint például, ha az utolsó feltételt elhagyjuk annak függvényében, hogy TE főzöl. Ha ennyire fontos igazán kitanulhatnád. Nekem fontos volt, hogy jókat egyek, ezért megtanultam és én is csak 19F vagyok. Úgyhogy szedd össze magad, változz/változtass a feltételeken és csajozz be, mert lehet, hogy sok remek lánytól fosztod meg magad, mert mondjuk őket pont hidegen hagyja a főzés tudománya, viszont minden tekintetben tökéletesek. Gondold át, nem egy rakétatudomány, ha nem egy étteremnek főzöl, hanem csak magadnak, esetleg néhány főre. Változik a világ, alkalmazkodni kell sajnos, nem sajnos, ez van.
2019. jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Legyen kaja, pia, nő? Nagyon leegyszerűsíted a dolgokat, ez nem így működik. Írhattam volna a készpcsamelegmálét is de az nem túl szép.
2019. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Nagymamám biztos ilyen
2019. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Ez most megint egy provokatív kérdés?

Ha azt mondanám hogy tud nokedlit szaggatni, kéne?

[link]

Végülis szexivé teszi hogy tud főzni, nem?

Lehet amúgy hogy tök bunkó, és beszélgetni se tudnál vele, de álomnő, hát behabarja a főzeléket.

5 fogásos reggeli??? Nem kérsz kicsit sokat? Anyám nem csinál olyat, de még a nagyanyám se aki 5-kor kel hogy főzzön és egész nap otthon van. De ja, majd suli vagy munka előtt biztos csinál neked 5 fogásos reggelit, hát az szerintem is a minimum. És hétvégén is felkel neked négykor, hogy ahelyett hogy pihenne csinálja neked az 5 féle kaját. Amikor hazaér, pedig álljon neki a gulyáslevesnek meg a pörköltnek, nem? Hát szerintem is, milyen csaj az, aki fáradtan hazaér, mert egész nap dolgozott vagy tanult, és lefekszik pihenni...neem, menjen csinálni a 6 fogásos ebédet. Mire végez kezdheti is a vacsorát.

Ha ennyire fontos, tanulj meg te. Vagy ez nem jutott eszedbe? Fárasztó lenne, mi? Csinálja csak a csaj. De te mit adsz cserébe?

2019. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
90%
Ja, mert szerinted egy 18 eves lanynak a tanulmanyai mellett majd pont arra lesz kedve/ideje/kapacitasa, hogy neked keszitsen 5 fogasos reggelit? Szedd mar ossze magad konyorgom
2019. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Felteszem, te meg tudod szerelni az autót, ha lerobban, világosságot (nem gyertya) teremteni ármszünet esetén, kilincset megszerelni, füvet vágni, gallyazni, bútorokat beépíteni. Mert az apám generációjában ez mind alap, és nem nagyobb elvárások, mint a legyek a te magán Gordon Ramsay-d.

Nem sminkelek, de bőven több és jobb dolgom van, mintsem, hogy séf legyek valakinek.

18/L

2019. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Ekkora hülyeséget sem láttam még ilyen hosszan leírva
2019. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!