Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A konditerembe lehet sátrat...

A konditerembe lehet sátrat vinni?

Figyelt kérdés
Az edzésnek akarom szentelni magam, ezért arra gondoltam hogy viszek magammal egy sátrat meg egy grillsütőt, aztán amíg edzek addig ott megsütök, kaja is lesz, meg aludni is tudok a sátorban, így kihozhatom magamból a potenciált.
2019. aug. 14. 18:20
 1/4 anonim válasza:
Persze, mindenképp, képet róla
2019. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Vigyél magaddal egy gravitációs szobát, ahol a normálishoz képest min. 100x a gravitáció, mint amilyen a Dragon Ballban is volt (de ha lehet, akkor építs inkább egy olyat, amiben egy év telik el, amíg odakint csak egy nap és 1-2 nap alatt te leszel a legnagyobb bika a teremben).
2019. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szeretem ezeket a migrációs híreket, a sátor, meg a Ba-kondi, az biztos, hogy potenciálisak is, de szentelve nincsenek, legfeljebb Iszlám szokás szerint.

Az edzés kell a jatagánhoz a grillezésnél, ám kamion nem fog egy terembe beférni, de legalább szundikálni lehet, akár egy alvó sejt a JuEszÉjben.

A kajával kapcsolatban azt a figyelmedbe ajánlom, hogy jövőre IV.23-V.23 között Ramadán van.

Vagy félreértettem valamit?

2019. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha én oda mennék , és látnám a csini csajokat, hamar sátrat vernék, mármint odalent :) Ott is lesz potencia bőven :DDDD Ha meg jön az un in Potencia, akkor megiszok egy Protencia shake-et. Hamarosan lentre kéne akasztani a súlyokat. Erő izom, minden reggel matyizom :)
2019. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!