Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditerembe miben kell...

Konditerembe miben kell menni, mit kell magammal vinni?

Figyelt kérdés

Bevallom,sosem voltam még konditeremben.Most viszont rászántam magam,vettem bérletet.

Milyen ruhában kell menni? Milyen cipőm legyen? Sima sportcipő jó?

Gondolom törölköző,tusfürdő sem árt.

Nő vagyok egyébként,ez lényeges.


2013. okt. 24. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Utcai cipőben nem lehet bemenni, viszel egy rövidnadrágot vagy bármilyet de azért ne farmert, és egy póló vagy trikó... Amiben kényelmesen érzed magad ennyi.
2013. okt. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Utcaiban nem is akartam.

De sima sportcipő akkor jó,ha azt viszem bentre?

2013. okt. 24. 13:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A ruha olyan legyen, ami kényelmes. Póló, rövidnadrág, akármi megfelel erre a célra, nem divatbemutatóra mész. Lábbelinek jó a sima sportcipő, a lényeg, hogy legyen tiszta váltócipőd, ami ne papucs legyen! Vigyél még tusfürdőd, papucsot és törölközőt majd a zuhanyzáshoz.

Plusz egy törölközőt pedig vigyél még magaddal, hogy magad alá tudd teríteni, amikor a padot és a gépeket használod.

Vihetsz még vizet magaddal, vagy sportitalokat, esetleg zenelejátszót.

2013. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!