Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy jövök én ahhoz, hogy...

Hogy jövök én ahhoz, hogy ítélkezzek mások felett?

Figyelt kérdés

Hogyan? Valamiféle isten lennék? Nem, ez nem helyes. Várjunk csak! Mit mindig is azt gondoltam, hogy a világ rohadt. És akik rohadtak, azoknak pusztulniuk kell. Gondolkozzunk. Van valami, aki képes lenne rá? Nem! Csak is én lehetek rá képes. Megvédem a gyengéket, és megbüntetem a rosszat... Egy olyan világot hozok létre, amelyben csak a tiszta szívű emberek élhetnek (...) És akkor... Én leszek, az új világ istene!


(Hàt igen... Az emberek érdekesek!)


2019. aug. 26. 18:36
 1/3 Bill Is Dead válasza:
Akkor te valami 21. századi ultra-hitler lehetsz. Elveszed a nem tiszta szívűek életterét, diszkriminálod őket a tiszta szívűek javára, ja és ráadásul még ki is pusztítod őket. De szüksége van-e egy tiszta szívű világnak egy ilyen tisztátalan, gyilkos istenre? Ugyan. A saját műved pusztítana el. És ha a tiszta szívűek elpusztítják a tisztátalan istenüket, akkor ők is tisztátalanok lesznek. Merthogy öltek. Ráadásul egy istent, még akkor is, ha egy elég gagyi fajtát. Ördögi kör.
2019. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg ,hogy jössz ?

....

Busszal ,vagy villamossal ? :D

2019. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem, ő távolságival jött!
2019. aug. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!