Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Átcikázott a házam felett egy...

Átcikázott a házam felett egy fénycsóva. Ez most akkor UFO volt? Vagy csak Darth Vader hintója romolhatott el? :O

Figyelt kérdés
Berregő hangokat és lézerhangokat is hallottam. Mintha valami szuszogó hang is jött volna...
2015. febr. 1. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Lézerhangokat is? Akkor reptoid vagy poloskoid űrhajó volt akik épp lézerágyúztak
2015. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2015. febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
A világháborúból itt maradt és közben modernizált légvédelmi fényszóró.
2015. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Bocs én voltam!
2015. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó elnézem, de legközelebb szólj beszállok én is!
2015. febr. 1. 23:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Én valószínűleg ilyen elektromos jelenséget láttam egy éjjel 3-szor is egy pár héttel ezelőtt, ami azon a videónt van, amit a 2-es hozzászóló betett. A színe, a fényereje és a hangja is pont ilyen volt, tehát már eddig is jól sejtettem. Akkor viharos erejű szél fújt, és ez szétvihette a környékbeli vonatsín feletti elektromos vezetékeket, esetleg valami más elektromos dolgot is tönkretett. Már éjszaka volt, és meg is ijedtem, nem akármilyen látvány volt a sötétben. Most utólag azt mondom, hogy nem is bánom, hogy nem szemből láttam pont ezt a három pillanatot, mert elnézve a fényerejét a szemem nem járt volna jól. Itt ültem a gép előtt, ami párhuzamosan van az ablakkal, de még így, a szemem sarkából látva is nagy volt a fénye. Nem sokkal utána jöttek a tűzoltók szétnézni, szerencsére tűz nem lett belőle. Aztán hajnalban megérkeztek a szerelők is.

Persze, valamilyen ufo-jelenséget sokkal szívesebben látnék, de ez is érdekes volt, amit akkor láttam.

2015. febr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jönnek az álcák !!!
2015. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Részlet a ma esti híradóból:

Elözönlötték az idegenek Humbákfalvát, a toxikológus óvatosságra int."

2015. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mind meghalunk!!!
2015. febr. 2. 20:30
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Á Á Á nem lesz semmi baj, 404 majd telefonál az annunakiknak, ők majd jól idejönnek az űrcirkálójukkal és lelézerezik a poloskoidokat
2015. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!