Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Találtam egy érmét, amire rá...

Találtam egy érmét, amire rá van írva, hogy Kr. E.270. Akkor gazdag leszek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 27. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha arany. Az most jól fizet. Szólj majd akkor is, ha I. István, I. Erzsébet, vagy bármilyen "első" feliratosat találsz.
2019. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nem ér sokat, annyi van belőle.

Mondjuk az különben is értékesebb, amire azt vésték, hogy a mohácsi vész előtt verték 40 évvel, vagy az a dénár, amire Mátyás király előtt 100 évvel, illetve az a görög valódi aranypénz, amire a Marathoni csata előtt 49 évvel felirat van vésve.

Azért talán mégis az a rubel a legértékesebb, amit Nagy Péter cár veretett és a felirata szerint 'Lenin előtt 200 évvel' lett kibocsátva.

Na az már ér valamit...

:)

2019. szept. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben. :D
2019. szept. 27. 18:41
 4/7 belapus ***** válasza:
83%
A Krisztus előtt 270-ben készült érme nem valószínű, hogy valódi, mert akkor még nem tudhatták, hogy az időszámítást Kr. e. vagy i. e. rövidítéssel fogjuk jelölni.
2019. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
XD
2019. szept. 27. 19:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csak 270 krajcár esetleg, akkor még nem kapsz érte eurót. Gyűjtsél még mellé, és utána válttasd át euróra:) Nem tudom, mennyit érhet(ett) egy krajcár, úgyhogy lehet, hogy még gyűjtened kell majd hozzá olyan 300valamennyi forintot.
2019. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4. Ez a kérdésben a poén
2019. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!