Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek én sokra vihetem?

Szerintetek én sokra vihetem?

Figyelt kérdés
haljatok e, en nekem mar annyi nom vo, hogy egy kezemen nem tudom meg szamolni es meg csak 16 eves vagyok volt koztuk volt 2 fullos csaj is. Mert Váci vagyok és itt van meg Baja,Szekszardnal is meg ugye pesten! . Meg nagyon jol verekszem mert mar 7 eves koromba elkezdtem take wandozni és 8 évig nyomtam. Utana kicsit savateval egyut nyomtam mostmar csak savate. de haljatok en olyan fogasokat tudok. annyi embert meg vertem. koztuk egy kigyurt 19 eves 120-130 kg,s gyereket. de 100 kilo biztos meg vot, meg a karja olyan 50-es volt. na meg majdnem mindenkit kiutottem akivel verekedtem, egyszer egy gyereket ugy vertem meg, hogy at nyultam a torkan olyan jo vagyok. jol is nezek ki a csajoknak tetszek 172 cm magas vagyok 57 kg, tehát eleg vekony vagyok, de jo kivagyok gyurva, mert tobb mint 3 eve gyurok!

2019. szept. 29. 19:08
 1/10 AnonimAthlet válasza:
100%

😂😂😂

Ennyire unatkozni 😂😂

2019. szept. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vigyazz a kepedre tee,sivatagi rókaképű sivatagi holló! Még egy ilyen oszt szolok báyámnak. Odamegyek hozzád,aztán akkor ott leszek tee kutyafejű rák. (A kérdező úgyis olyan hülye hogy komolyan veszi, a többiek meg ne vegyek komolyan)😂😂😂😂😂
2019. szept. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát engem nem ütne ki innen senki!
2019. szept. 29. 23:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Jah persze itt te vagy a legkeményebb de még egy löket a cuccból amit szívtál tutira kiütne:D
2019. szept. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nyomi
2019. szept. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát igen... Kelleni fog az az Elmegyógyintézet, ami most Budán épül. Hamar be fogják lakni...
2019. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy nem tudnátok ki ütni, ezért sem válaszóltok a kérdésemre. De még csak nem is vagytok bunyósak.
2019. okt. 2. 19:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Válaszolok: sokra viheted! Naná! :)
2019. okt. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja szét verhetek bárkit!
2019. okt. 2. 23:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp. Fő az önbizalom! :D
2019. okt. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!