Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van egy kis pogácsám, és néha...

Fagyi78 kérdése:

Van egy kis pogácsám, és néha nem akar enni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hete vettem 1 töpörtyűs pogácsát és elég sok kajában válogat,valami tipp?

2019. okt. 2. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
??????
2019. okt. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdést miért nem a Humor kategóriában teszed fel? Ott biztos kapsz rá vicces válaszokat. Itt egyértelműen törlik. Elhiszem, hogy unatkozol, na de ennyire?
2019. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sajtos pogi akart lenni, de nem lehetett az, így mindig a sajtot kívánja, szóval adjál neki azt. Nehogy már éhen haljon szegény! No meg sajt előtt és után is beszélgess vele kicsit, biztosan van sok dolog amit elmondana, csak nem meri, aztán pedig cirógasd is kicsit, mert az mindig jó. :)
2019. okt. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csináljatok zenekart, vágtázó halott pogik néven!
2019. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem identitászavaros: valójában komp akart lenni, de nem komp lett...
2020. jan. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaza van # 5-nek, de a kompok is identitászavarosak és kompótok akarnak lenni.

Lehet hogy még fiatal a pogácsád, sületlenségeket csinál. Ha fiú, akkor meg még nősületlen is. Süsd meg, beszélgess el vele. Lehet hogy allergiás a tepertőre, akkor pékhez kell vinni hogy beoltsa élesztővel, hogy éljen egészségesem.


Már-ki

2020. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!