Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vasárnap óraátállítás, de...

Vasárnap óraátállítás, de nekem otthon csak homokórám van, akkor azt hogy állítsam át?

Figyelt kérdés

2019. okt. 26. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha. Ha.
2019. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szalámival. (Nekem tetszik a kérdésed, jó ötletes; én mindig szalámival szoktam. -átállítani.)
2019. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Én beléd fogok kést állitani ha megkérdezik rá🔪💀
2019. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A homokórád jelenlegi pozícióját megtartva megfogod, majd az alján lévő kupakot leveszed ezzel együtt a homok is kijön belőle azt viszont gyűjtsd valami tálba, és figyelj arra, hogy egy szemcse se menjen mellé. Ha ez megvan a homokórára vissza teszed az alját és egy laza csukló fordulattal fejre fordítod. Most a tetejét veszed le és az összegyűjtött homokot vissza öntöd. Majd ha ezzel is kész vagy rárakod a kupakot és máris át van állítva. Sok sikert.
2019. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4-es , köszi, én a multkor elállítottam az enyémet, és nem tudtam megcsinálni, köszi:D Most már úgy néz ki , seikerülni fog! :)
2019. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hírnök ***** válasza:
100%
2 es fúróval fúrsz a homokóra tetejébe egy lyukat, majd óvatosan kiszórod egy tálba a homokot, (nehogy elhagyd, mert tavasszal majd kelleni fog) leméred a homok súlyát egy konyhai vagy ékszer mérleggel, elosztod huszon néggyel, és az egy hiszon negyed részét a homoknak (súly) átszórod egy másik tálba. A maradék 23-at visszatöltöd. így egy órával visszatekerted.
2019. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6-os. Köszönöm szépen az értelmes választ! :) így már mindjárt világos! :)
2019. okt. 26. 22:29
 8/8 anonim válasza:
Megfordítod fél órára, majd utána vissza :)
2019. okt. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!