Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A régi bútorokat kivel szállít...

A régi bútorokat kivel szállítassam el?

Figyelt kérdés
Lakás felújítást kezdünk és sürgősen elszeretnénk vitetni őket, már facebookra is felvettem hogy ingyen elvihető, tüzifának is jó, de csak komolytalanok jelentkeztek. 4 napon belül jön a munkás és nincs hova tenni a bútorokat. Az elvitetése drága, ezért szeretném ingyen, az adomány boltok sem jönnek ki, csak ha szinte "új" bútor lenne.

2019. aug. 31. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Szemét gyakorlatilag?

Milyen mennyiség? Elszállíthatod máshova, ahol lomtalanítanak ingyen most, vagy a szeméttelepre.

Lomtalanító cég pénzért elviszi és leadja a megfelelő helyre.

A hirdetés linkjét elküldöd privátban?

2019. aug. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
FB saját oldal vagy Marketplace? Ez utóbbira tedd fel.
2019. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jófogás és lomtalanítás.
2019. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a Jófogáson hirdettem és folyamatosan csöngött a telefon, annyian érdeklődtek.
2019. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Ha tudod szállítani, elviheted hulladékudvarba(?), ahol lakcímkártya felmutatása ellenében leadhatod (legalábbis felénk volt ilyen lehetőség, de nem próbáltam).

Lehetne még azt csinálni, hogy leviszed őket a ház mögé, és hogy egyértelmű legyen, kiírod rá, hogy elvihető. Szerintem tuti lesz aki elviszi, csak ne akkor csináld, mikor a szomszédok nem látják.

2019. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
*...csak akkor csináld, mikor a szomszédok nem látják.
2019. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket. Facebookon a Marketplace-n fenn van + további 8 ingyen elvihetős csoportban. Jófogásra is feltettem. Kocsim nincs úgyhogy elszállítani lomtalanitáshoz nem tudom, nálunk meg csak 2 hónap múlva lesz. Sajnos levitetni megint nem tudom, mert a közös képviselő figyel ezekre, és nem engedi senkinek. Abban bízok hogy valaki még jelentkezik.
2019. szept. 1. 09:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Küldtél egy linket egy ülőgarnitúráról.

Én a társasházban is kiírnám fotóval, és Vaterára 1000 Ft-ért feltenném.

2019. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Budapesten belül van 2 hulladékudvar, ahol szétszerelt bútort lomként le lehet adni. Nem kell fizetni az elszállításért...

XV., Károlyi Sándor út 166.

XVIII. Besence utca 1/a.

2019. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: olvastam erről az fkf honlapján, de úgy tudom nem jönnek házhoz. Ráadásul a 9-ről kéne levinni. Lehet az lesz a vége hogy szétfűrészelem.
2019. szept. 1. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!