Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Találtam egy hernyót, és...

Találtam egy hernyót, és furcsán viselkedik. Miért?

Figyelt kérdés
Kimentem a kertünkbe, és megpillantottam egy hernyót ott, ahol van egy kicsi gödör, (hogy került oda gödör?) nem vette körbe egy fűszál sem. Így arra tudok következtetni, hogy az űrből jött. Mindenesetre én megfogtam és behoztam a házba. Meg se moccant. Nem tudtam eldönteni, hogy halottnak tetteti magát, vagy valóban az-e. Szerintem csak kamuzik. Aztán tettem egy ijesztő felfedezést: a farka vége mozog. Fogalmam sincs, hogy mi baja van. Csáp is lóg ki a seggéből. Véletlenül fejbe vágtam egy saláta darabbal, erre elfordította a fejét is. Akkor nagyon meglepődtem. Most is le van dermedve, és várom a fejleményeket, hogy nem-e szállta meg egy parazita, mert akkor én kiűzöm belőle... Lehet levedli majd a testét, elvileg az a hobbijuk. De mi fog kijönni belőle? Attól félek, hogy lemészárol minket. :(
2019. okt. 30. 17:35
1 2
 1/13 anonim válasza:
91%
Te elmebeteg vagy.
2019. okt. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
63%
Nem tudom ki vagy de imádlak xd
2019. okt. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam, ha jó szándékkal jött, akkor megágyazok Neki.
2019. okt. 30. 17:40
 4/13 anonim válasza:
21%
Szerintem nem viselkedik furcsán, az űrhernyók ezt csinálják.
2019. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Mit szedsz ,szívsz? Én is kérek belőle xD
2019. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 hírnök ***** válasza:

Para Zitától ne félj.

Legfeljebb az Alien 3 fog kijönni belőle teliholdas éjszakán és kiszippantja az agyadat egy szívószállal az orrodon keresztül.


Ilyen időben nincs hernyó. Csak tavasszal. De jó poén volt.

2019. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pedig van hernyó, én találtam.
2019. okt. 30. 18:44
 8/13 anonim ***** válasza:

Herr Nyo egy vietnami üzlethernyó, aki a hazai almatermés sorsáról akar tárgyalni, Putyin limuzinjával jött, ahol feltűnt a távolléte. Mondta is Putyin úr rögtön, hogy: - gáz van! -, majd hozzátette - eltűnt Herr Nyo! -

- Nyicsevó - replikázott azonnal Szíjártó, mert ennyit tud még egy külügyminiszter is tolmács nélkül is, de Orbán Viktor brillírozott: - Továris ucsítyelnyica, ja razgavarivaju -, ám itt megakadt, mert sem a 'kormány' szó nem derengett oxfordi tanulmányaiból, sem a magyar államvezetés pontos létszámára nincsenek adatai már régen, legfeljebb annyi, hogy mnóga, vagyis sok, de ettől Magyarország még jobban teljesít, legalább is a kormány bővítése kapcsán.

Azonban a külügy szakemberei rögtön kommunikét kezdtek fogalmazni, miszerint az orosz gáz továbbra is rendelkezésre áll.

Putyin ekkor rövid szónoklatot intézett szűk környezetéhez:

- Tovaris Nacsalnyiki! Hát szabad ezt muzsikok? Adom a gázt, az áramot, ti meg... Se dollár, se valutácska, csak valami értéktelen Forintocskát akartok rám tukmálni, legalább vodkácska lenne, vagy savanyú uborka, de ti... Olyanok vagytok, mint a hernyó a cipőm alatt szobaki. Ide pislogj bátyuska ha itt vagyok, ne Berlin felé kacsintgass! - Majd eszébe jutott szépséges és nyírfákkal bővelkedő hatalmas hazája és bánatosan dudorászni kezdett, mert már akkor honvágya lett, amikor a repülőre szállt - sej, haj kazaki -, mire a magyar küldöttség lelkesen csatlakozott és visszhangzott a Parlament, amint a régi szép időkben a - kakalin, kakalin, kakalin, kamaja - fergeteges táncától, csak az egészségügyi miniszter topogott erre, meg arra, mert ő a csárdáson kívül mást nem ismer.

Herr Nyo csak örülhet, hogy nem volt jelen, mert a testi épsége komolyan veszélybe került volna, de az almatermésre még visszatér majd, vagy ő, vagy a Putyin.

2019. okt. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#2:

Miért nem vallasz neki szerelmet végre, ba.szdmeg.

2019. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy egy halloween-i jelmezbe bújt polos volt?
2019. nov. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!