Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Találtam egy olyan oldalt,...

Palotás Imre kérdése:

Találtam egy olyan oldalt, hogy https://edokumentumok.hu, de meglehetősen rejtélyesen viselkedik. Tudtok erről valamit?

Figyelt kérdés

Az oldal azt ígéri, hogy dokumentumokat tudok letölteni. Fel is ajánlja a keresést. Meg is találja a kért művet. Aztán kéri a kód beírását (ez mindig 250), majd kér 1 mp-et (akkor is, ha nem írtam be a kódot), és ezután felszólít, hogy elindíthatom a letöltést. Aztán állítólag tölt, de a gyakorlatban semmi nem történik. Legalábbis a számítógépemen nem jelenik meg a "letöltött" fájl.


Lehet, hogy elköltöztették más helyre, vagy megszüntették, és ott felejtették a működésképtelen keretrendszert?



2016. márc. 7. 11:07
 1/2 anonim válasza:

A rendszer mindenképp működésképtelen, én sem tudtam letölteni vele.

Érdekes módon mindig megtalálta a könyvet amit kerestem, de valahogy mindig más méretben volt :D

Próbáld csak frissíteni, máris más méretű lesz a pdf. (letölteni persze nem tudtam, mert nem indult el)

2016. márc. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha valakinek aktuális - szerintem a reklámokrol at egész, nem tolt semmit csak átdob reklámoldalra, amíg megtalálom amit kerestem szintén 1000 reklám.

Rákerestem ilyen dghkusx akubdg fhn krikszkrakszra, persze megtalálta és már "tölthettem" is volna le, sőt, ma már valaki le is töltötte. :-D

Valaki beszedi a reklámért járó pénzt.

2016. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!