Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van itt köztetek földönkívüli?...

Van itt köztetek földönkívüli? Mikor jöttetek a Földre és miért? Meddig szeretnétek itt maradni? Szerettek itt lenni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 5. 15:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A Mars mèlyèről jöttem, ügynök vagyok, de magàval ragadott az itteni italok varàzsa és addig kèptelen vagyok visszamenni, míg nem kóstoltam meg mindet.
2019. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Lux morulus ***** válasza:
75%
Én b#szottúl úúútáálllak benneteket. Meterológiai léggömbnek álcázott űrhajómmal lezuhantam, mert valami két oldalt csapkodó repülő valami nekirepült a gömbömnek, oszt jól kilyuggata. Utána meg valami agyamentek elvittek valami 51 nevű xardombra, ahol állandóan a s#ggembe dugdossnak valami szondafélét, meg szúrkálnak valami fémmel. Totál kivagyok már..., de ha egyszer hazatelefonálok...,szétcsapatom a hadseregemmel a s#ggbevájkálos idió#a fejeteket.
2019. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Majd küldjük a felmentő sereget Naruto(Songoku)futással !
2019. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ti is azok vagytok. Mi telepitettunk ide titeket hogy banyasszatok az aranyat. Kell nekunk az elektronikaba ;)
2019. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok földön kívüli, de már rohadtul elmennék innen...
2019. nov. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%

Minden Magyar földönkívülinek számít az idegen országok számára.

Nem értik a nyelvünket, mert a legnehezebb megtanulni.

Nem értik a gondolkodásunkat, mert képekben gondolkodunk és van képességünk.

Nem értik meséinket, mert az az Óperenciás tengeren is túl játszódik.

Mi Magyarok vagyunk a világ legősibb népe és ezért az irigyek megpróbálnak kiirtani, amolyan keresztény felebaráti szeretetből.

2019. nov. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az egyik legérdekesebb dolog amit tapasztaltam, főleg itt a magyarnak nevezetett területen, hogy piszok magas a hírközlési hálózat sebesség, a legtöbb helyen. Néhol még a miénkénél is gyorsabb, ilyen 500 MBitek, meg minden. Közben meg azt vettem észre, hogy nagyon sokan koszosak és éhesek azok közül akik használják. De vidámak közben, alapvetően örülnek neki. Fogyasztanak valami szúrós szagú folyadékot is, ami színtelen.
2019. nov. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mindannyian azok vagyunk.
2019. nov. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Néha magamon kívül vagyok. Meg vízben, földön kívül.

Földön belül is leszek. Akkor leszek igazán magamon kívül.

2019. dec. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!